LESZNOWOLA 20 maja o godz. 11.00 rozpocznie się CYPHER NWiC VOL. 5, czyli kolejna edycja cyklicznej imprezy hip-hopowej organizowanej na skateparku w Nowej Iwicznej. Graffiti, freestyle i breakdance gwarantowane.


„Cypher Iwiczna” to cykliczne wydarzenie o charakterze hip-hopowym organizowane na skateparku w Nowej Iwicznej. Dawka każdego elementu kultury jest dostarczana przez cały dzień wypełniony jamem graffiti, pokazami tanecznymi, bitwami freestyle’owymi (Rap) oraz koncertami. Impreza organizowana jest z inicjatywy młodych ludzi. Wydarzenie okazało się sukcesem, bo zyskało również nominację do prestiżowego konkursu Perły Mazowsza w edycji 2016.

Gośćmi na tegorocznym CYPHER NWiC będą: Unicats (Tempz + Ogryz42 + Nesh63), Emas, Ader De Ripper %, Ktoś’832, Moks, Freestyle Battle, a freestylowe bitwy poprowadzą Rufin MC i DJ Staszek. Na terenie skateparku wystąpią również: Zen + Wron i Open Mic. 

Obawiasz się, że po kilku godzinach imprezy zmęczenie weźmie górę? Niepotrzebnie.

Przewidujemy dla was w tym roku duży namiot gwiazda, pod którym będą leżaczki, strefa czilu, która uchroni Was przed upałem, ulewą i przede wszystkim zmęczeniem – zapewnia organizator.

źródło: gok-lesznowola.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię