Komunikacja

Zamknij
WAŻNE

Prawie pozabijał ludzi i uciekł! Rodzina poszkodowanego szuka pirata!

18:21, 15.07.2017 Aktualizacja: 17:36, 25.10.2025
Skomentuj Prawie pozabijał ludzi i uciekł! Rodzina poszkodowanego szuka pirata!
KONSTANCIN-JEZIORNA Niezidentyfikowany biały samochód wyprzedzając cały sznur samochodów doprowadził do wypadku i odjechał z miejsca zdarzenia

- Brat mojego męża prawie zginął na miejscu - pisze na Facebooku Joanna. - Pilnie poszukujemy kierowcy Audi A4 (numer rejestracyjny WPI .......) prawdopodobnie sprawcy, który uciekł z miejsca wypadku.Szwagier jest w szpitalu, ma złamany kręgosłup w jednym miejscu. Jego stan jest stabilny i będzie mógł chodzić i ruszać się, ale będzie czekała go długa rehabilitacja - informuje Joanna. - Kierowca Audi A4 wyjechał od strony Starej Papierni w Konstancinie na rondo, a potem jechał w kierunku Góry Kalwarii. Monitoring na trasie Konstancin-Słomczyn zarejestrował samochód i przekazujemy część jego zdjęć.O wypadku pisaliśmy wczoraj - jak się jednak okazuje miał nieco inny przebieg niż wynikało ze wstępnych ustaleń policji. Sprawca wypadku jechał od strony Konstancina-Jeziorny. Zaczął wyprzedzać sznur aut. Kierowca skody nadjeżdżający z naprzeciwka chcąc uniknąć zderzenia czołowego przyhamował i stracił panowanie nad samochodem. Auto wypadło z drogi uderzając jeszcze mężczyznę, który akurat zatrzymał się swoim skuterem.AB

Zobacz więcej zdjęć:http://piasecznonews.pl/wystrzelil-z-drogi-i-wyladowal-miedzy-drzewami/

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

JoannaJoanna

0 0

Ze zdjęć z kamer nie można ustalić numeru rejestracyjnego? to po co są te kamery? :/

19:35, 15.07.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

PiotrPiotr

0 0

Zebys dostala mandat za picie piwa?? cala Polska

14:07, 16.07.2017
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

luthienluthien

0 0

Przykre, ale prawdziwe.

21:26, 16.07.2017

AjwajAjwaj

0 0

Z tego tekstu wynika, że winna kierowcy skody. Po co szukają audi?

22:49, 16.07.2017
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

MariuszMariusz

0 0

Czytaj ze zrozumieniem tekstu

00:38, 20.07.2017

warun_kwarun_k

0 0

Audi wyprzedzało na czołówkę i kierowca Skody ratował się skręcając w bok. Sprawcą jest kierowca Audi, który zbiegł z miejsca wypadku...

23:49, 16.07.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AjwajAjwaj

0 0

"... kierowca Skody ratował się skręcając w bok" . Zwykle jak ktoś ratuje się przed czołówka to zjeżdża na prawe pobocze, a kierowca Skody zjechał na przeciwległy pas ruchu i staranował skuter. Jaki był w tym udział innych pojazdów?

00:29, 17.07.2017
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

OnaOna

0 0

Kierowca skutera stał na poboczu, czytaj ze zrozumieniem

06:20, 17.07.2017

olafolaf

0 0

Człowieku- kierowca Skody zjechał właśnie na prawe pobocze, ale stracił kontrolę nad pojazdem i wyniosło go na przeciwległy pas ruchu- jest nagranie z wypadku.

13:44, 17.07.2017

ArnageArnage

0 0

Starczy, ze zlapal pobocze i probowal wrocic na droge. W takim momencie przy naglej zmianie przyczepnosci kol moze wyrzucic na drugą stronę. Raz tez tak mialem.

22:01, 17.07.2017

OnOn

0 0

Po komentażach Podejżewam że"Ajwaj" może mieć coś wspulnego z tym wypadkiem albo znać sprawcę skoro nie widzi w tym winy i jeszcze broni sprawcy

09:42, 17.07.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AjwajAjwaj

0 0

Ajwaj nie zna nikogo, kto brał udział w zdarzeniu.
Zastanawiam się co mogło być przyczyną zjechania skody w lewo (i w efekcie staranowanie skuterzysty na stojącego przy przeciwnym pasie ruchu), jeżeli nie było kontaktu z audi. Przecież samochody są konstruowane w taki sposób, że przy hamowaniu jadą prosto. A wczasach powszechnych ABS, ESP tym bardziej, zwłaszcza że prędkość była nieduża.
O winie nie przesądzam, od tego jest policja / sądy. Nagrania z kamerki (link na wykopie) nie są takie jednoznaczne.

13:04, 17.07.2017
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

MariuszMariusz

0 0

Ajwaj... Może koleiny go zniosły

00:40, 20.07.2017

KrystianKrystian

0 0

Posiada ktoś nr kontaktowy do kierowcy skody? Proszę o info 502531541

12:35, 20.07.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piasecznonews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%