Ruszają zapisy na III Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego

III Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego

KONSTANCIN-JEZIORNA Startujący 25 czerwca III Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego to impreza sportowa z wielkimi ambicjami i szlachetnym celem. Krzewi ideę zdrowego, aktywnego życia, będąc jednocześnie hołdem złożonym mieszkańcowi Konstancina, prezesowi PKOl Piotrowi Nurowskiemu.


W poprzednim roku w biegu wystartowało 700 zawodników, a w tym roku prawdopodobnie osiągnięty zostanie limit zawodników wynoszący 990 miejsc. Na wszystkich czeka niepowtarzalna, sportowo-rodzinna atmosfera. Uczestnicy pragnący zrobić życiowe wyniki mają ku temu bardzo dobre możliwości. Trasa na dystansie 10 km jest płaska, atestowana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Zielone tereny Konstancina skutecznie chronią przed słońcem. Biegnący rekreacyjnie będą mogli podziwiać okoliczną przyrodę oraz zabytkowe wille.

Pakiety startowe

Na uczestników czekać będzie m.in. koszulka biegowa, numer startowy, bezpłatny posiłek regeneracyjny oraz oczywiście medal na mecie. Zgodnie z tradycją kształt i materiał medalu pozostają bez zmian. Uczestnicy mają również możliwość zakupu pakietu startowego KREWNIAK, który zawiera cały pakiet startowy standard oraz dodatkową, tym razem bawełnianą, czerwoną koszulkę oraz butelkę chlorofilu, podpisane wskazaną grupą krwi.

Kupując PAKIET KREWNIAKA wspierasz Fundację Honorowego Dawcy Krwi!

Biegaj z mistrzami!

W Konstancinie pojawią się znani i lubiani sportowcy oraz aktorzy. W poprzednich edycjach w wydarzeniu uczestniczyli Adam Małysz, Karol Strasburger, Paweł Skrzecz, Andrzej Supron, Jacek Wszoła, Marian Woronin, Michał Czernecki, Adam Adamonis, Mateusz Banasiuk, Julia Pogrebińska, Iwona Guzowska i wielu, wielu innych. W tym roku w gronie Ambasadorów startuje m.in. najszybszy na świecie biegacz Wings For Life Bartosz Olszewski oraz legendarny Polski Sprinter Marian Woronin, którego rekord Polski na 100 metrów od blisko 34 lat nadal nie jest pobity.

Bieg dla dzieci – nowość Biegu Konstancińskiego

Nową atrakcją III Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego będzie bezpłatny bieg dla dzieci w wieku 6 – 12 lat na dystansie 350 metrów, odbywający się w godzinach 11:45-12:15. Najmłodsi wystartują przed Amfiteatrem na szerokiej Alejce Parku Zdrojowego, a bieg zakończą w miejscu METY biegu dla dorosłych. Bieg nastawiony jest na zabawę i brak rywalizacji, więc czas nie będzie mierzony. Poza biegiem dla dorosłych będą również atrakcje dla najmłodszych, w tym duże zabawki dmuchane.

Zapisy – jak, gdzie, kiedy?

Zapisy prowadzone będą przez system data sport. Wystartować będą mogły tylko te dzieci, które otrzymają numer startowy w biurze zawodów, wydawane na podstawie podpisanego przez Rodzica/Opiekuna prawnego formularza oraz oświadczenia upoważniającego do start dziecka.

Obowiązuje limit zapisów: 300

Zainteresowane osoby zapraszamy do rejestracji na stronie www.biegkonstancin.pl.
Rejestracja online trwa do 21 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc. Wydarzenie jest też dostępne i regularnie aktualizowane na Facebooku pod Tagiem: @BiegKonstancin. Do zobaczenia!

źródło: konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię