Traktorzysta wpadł pod koła własnego ciągnika

PRAŻMÓW Do niebezpiecznego wypadku doszło pod Prażmowem. 62-letni mężczyzna na terenie własnego gospodarstwa w trakcie uruchamiania ciągnika rolniczego wpadł pod jego koła.

Poszkodowanego do szpitala zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, Okoliczności nieszczęśliwego wypadku wyjaśniają piaseczyńscy policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego.

AB/KPP

8 KOMENTARZE

 1. Ciekawa sprawa..
  .. ten sam traktor parę minut wcześniej jakoś nie miał problemów z rozruchem.. i pracował w pobliskim polu wraz z ojcem ( siedzącym na błotniku ) , synem ( kierującym traktorem ) i panem pomocnikiem.
  Nie mi oceniać.. ale chyba ktoś tu kogoś kryje.. jednak ze względu na dobro sąsiedzkich relacji i świadomość pewnych układów lepiej się nie odzywać.

  • Jak masz pisać takie brednie to pewnie, że lepiej się nie odzywać. Głupie przypuszczenia… A co ma do tego to, że wcześniej jeździł po polu i kto i co robił… ¿

   • No właśnie nie przypuszczenia.. ale cóż pozostawiam to wolności sumienia sprawcy..rozumiem ze boi się odpowiedzialności karnej, ale na sumieniu będzie miał to do końca życia..

 2. Chyba jednak snucie plotek i domysłów na wsi to norma… Ale cóż… Zycie innych jest o wiele bardziej interesujące niż swoje😀 pozdrawiam gorąco

  PS. Sprawa jest na policji tak jak wyżej napisane i sądzę że napewno po zgłoszeniu tego wyjaśnia okoliczności tego zajścia a żeby Wam dobrze było napewno do was dojdzie.. 😁 Na wsi tak szybko się wszystko rozchodzi, prawda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię