LESZNOWOLA W Mysiadle przy ul. Puławskiej pojawiły się takie oto, osobliwe billboardy. Co o tym sądzicie?

39 KOMENTARZE

  • Nie rozumiem? Czego mam się wstydzić? To jest mój rząd, POLSKI RZĄD. Wstydzić powinien się każdy kto popiera patologię PO-PSl, WSI -Komorowskiego.

 1. mi nie wstyd, Piaseczno słoików się najechało, i mają kompleksy „warszafki” i niby takie cool chcą być to i na Ryśka głosują

 2. Nie jest mi wstyd, jestem wreszcie dumny z mojego kraju. PIS zrealizował więcej obietnic wyborczych w niespełna 2 lata niż PO w 8. PS. Wygrali w demokratycznych wyborach!!!

  • POPIERAM,CZY MOŻNA SIĘ WSTYDZIĆ ZA RZAD,KTÓRY NAREŚCIE ZAJĄŁ SIĘ ZŁODZIEJSTWEM POPRZEDNIKÓW W TYM KRAJU.TAK TRZYMAĆ!

 3. Jutro, tj. we środę , były premier będzie zeznawać w prokuraturze. Druga sprawa – Jak wszyscy wiemy, do dzisiaj nie jest wyjaśniona sprawa śmierci 96 osób pod Smoleńskiem w 2010. Czy to nie wstyd, że 7 lat później nie mamy żadnych szans na wrak, czarne skrzynki i wyjaśnienie tragedii ? Kto decydował, aby śledztwo tak się potoczyło jak się potoczyło ?

   • nie- tym ma żyć prokuratura, sądy, rodziny zmarłych i Ci, którzy wiedzą, że uczestniczyli w „grach” w 2010

  • Prawda pogrąży pis dlatego nigdy tego nie wyjaśnią, Towarzysz Berczyński uciekł do USA następcy też nie mają pojęcia o wypadkach lotniczych, a to presja na pilotach lądowanie za wszelką cenę w tragicznych warunkach i mamy to co mamy. Może i PO nie zrobiło wszystkiego jak trzeba ale to S.P Lech Kaczyński jest głównym sprawcą katastrofy smoleńskiej czy to sie komuś podoba czy nie.

 4. Elektorat PISiorow ma klapki na oczach. To ciemne masy które nie potrafią się wyslawiac a daliśmy im sterować Krajem. Kompromitacja i wstyd. Show jest cały czas. WYBORCY PIS- Sprzedaliscie Polskę za 500 zł…. Przykro mi bo aktualnie mamy typowy regres.

  • Ciemne masy to wyborcy PO którzy nie widzą i nie widzieli jak okradany jest nasz kraj, w jaki sposób napełnia się tylko kieszenie Niemcom zamykając nasze fabryki i zasila gospodarkę zagraniczną. Jak taki esbek zarabia za znęcanie się nad ludźmi krocie a osoba która ciężko pracowała całe życie ma grosze, Ci nie dadzą przeżyć za 2 tyś zł podczas gdy nie jedna rodzina wielodzietna ma właśnie tyle na utrzymanie(teraz dzięki właśnie 500+ to się trochę zmieniło) Gospodarka się rozwija, mniejsze bezrobocie itp. a PO co zrobiło? Zrobiło tylko sobie dobrze. OBUDŹCIE SIĘ W KOŃCU!!!!

 5. Wstyd może byc jedynie opozycji, że tak dała ciała. Dlaczego wyborcom PISu ma być wstyd? Ich wina za niepowodzenia PO? 🙂

 6. Do „Maciej” – zapraszam na korepetycje do Pis-iora bo pewnie masz co najwyżej licencjat. Krajem chłopaczku pisze się z małej litery i nie udawaj, że jesteś taki patriota.

 7. Nareszcie czuje sie Dumnym Polakiem bez uchodźców z Syrii, Nasze prawo jest fantastycznie zmieniane, jeszcze nie było tak dobrze jak za czasów PiS-u.
  Jestem prawnikiem i wiem o czym mowię… wcześniej prawo było, by okradać Polskę, bez żadnych konsekwencji… popatrzmy Niemcy, Szwecja… Te kraje są tylko teoretycznie. Mam dość politycznej propagandy medialnej. Mam dość złodzieji Naszego Pięknego Narodu, tylko w Polsce jest moc.. Europa utonęła…

 8. Wszyscy. którzy tak najeżdżają na PIS chcą pewnie powrotu do Eldorado z czasów rządów PO-PSL. Powiedzcie wy wszyscy – zawzięci wrogowie PIS – co takiego dobrego zrobiła poprzednia koalicja czego wam teraz brakuje. Mam wrażenie a nawet pewność , że co poniektórym malkontentom to nawet żeby im d… miodem smarował to i tak będzie źle.

 9. Wstyd to powinno być tym co tyle lat rządzili i doprowadzili do stanu państa teoretycznego. Jestem wyborcą PiS i jestem dumna, że wreszcie mam Prezydenta, który nie bredzi i nie skacze po krzesłach, a godnie sprawuje funkcję głowy Państwa, mam premiera i ministrów, którzy mają wolę i pomysł, jak sprzątać po leniach, bałaganiarzach i zwykłych złodziejach. Wreszcie nie czuję się jakbym jechała w autobusie bez kierowcy…

 10. wstyd to kraść Panowie a raczej towarzysze z PO-PSL. Lepkie ręce to wasza maksyma- targowicka hołoto.
  Odciągnięci od koryta skamlą i nie mogą pogodzić się z losem. żal patrzeć…

 11. Mieszkańcy Piaseczna Warszawy Mazowsza Polski. Właśnie o to chodzi. Mamy sobie między sobą skakać do gardeł to jest przemyślane. Odwracanie uwagi to sposób od tysięcy lat stosowany w strategii. Wyspiański zapewne miał moźliwość widzieć co będzie działo się z tym narodem. Jednak to co zobaczył wywarło na nim niespotykane wyrażenie i podzielił się przestrogą pod tytułem WESELE. No ale cóź taka rola tego narodu – rola ociemniałego dziecka. Smuta

 12. Smutne jest to, że ludzie o różnych poglądach nie potrafią rozmawiać ze sobą. Każdy z nas ma prawo do własnego zdania i nie mnie oceniać kto jest gorszy czy lepszy. Nie jestem ani PIS ani PO ani inni, mam swoją prawdę, może gdzieś pośrodku, nie mam klapek na oczach i w dyskusjach o polityce nie zachowuję się jak rozjuszony koń, czego wszystkim serdecznie życzę:)

 13. kazdy kto nie oddał głosu na PiSuarów jest POwcem ? Jedni i drudzy to darmozjady tak jak ten gremlin co rządzi wszystkimi pachołkami, on jest chory psychicznie.. Tak jak Ci co szukają trotylu w tupolewie. Zwalacie wine na PO że do tej pory Rosja nie oddała wraku, wcale im się nie dziwie bo są non stop oczerniani przez PiSuarów.
  W mojej ocenie wyborcy PiS to ludzie chorzy psychicznie, ludzie biedni nie mający perspektyw na lepsze życie, moherowe berety od Rydzyka . Najwieksza obietnica PiSuarów „NIE BĘDZIEMY TOLEROWAĆ KOLESIOSTWA” tymczasem kto obejmuje 3/4 najlepszych stanowisk ? PISUARY !!!!!! BRAWO ZA DOBRĄ ZMIANĘ TEMPAKI !

 14. Niestety okazana została zasadnicza wada demokracji. Większość wybrała taki rząd, większość się pomyliła sprzedała się za 500 zł Nie dziwię się państwu, też byłoby mi wstyd przyznać się do błędu. Cała ta afera i pomyłka jest konsekwencją wielu żądz, które pogrążyły obecnych rządzących. Myślę, że to główny powód logistycznej porażki PIS. Miejmy nadzieje, że wszyscy wyniosą jakieś wnioski z tej sytuacji, kolejne (inne) władze jak i ludzie głosujący.
  Pozdrawiam

 15. Jestem wyborcą PiS i jestem bardzo dumny, że nareszcie mamy taki rząd na jaki Polska czekała w całej powojennej rzeczywistości. Dziś nie musimy się bać, że zostaniemy okradzeni lub sprzedani obcym za judaszowe srebrniki jak to się działo przez ostatnie osiem lat. Wszystko zostało rozkradzione (czt. sprywatyzowane) a w Warszawie to nawet 40 tys. ludzi znalazło się na bruku.

 16. Rządy PiS-u to nadzieja na życie w prawdzie i demokracji. Wstydem jest brak pokory i ciągłe stawianie siebie w centrum ,aby tylko mi było dobrze. Lubię mój kraj i pragnę aby działo się w nim dobrze, dlatego kolejny raz będę głosować na Prawo i Sprawiedliwość.
  Wszystkim, bez względu na przekonania życzę dobrej i spokojnej nocy.

 17. Ludzie przecież wszystkie nasze rządy to banda zachłanniakow przecież wystarczy popatrzec na te nasze mazowieckie to to samo cham chama chamem pogania dla lepszego zarobku . Nigdy w Polsce ,,,po za Wałęsą ,,, nie było prezydenta nigdy ten niby kraj nie sprzyjał obywatelowi mimo że obywatel niestety walczył za ten kraj i głupotę zrobił bo najpierw sam zginął a teraz nas zamiast oceniać jako kraj ocenia się jedynie jako tanie mięso do roboty za marne euro co do ludzi co zginęli w tym samolocie jak by mieli godność popatrzyli na trzeźwo w jakich warunkach żyje Polak to by w życiu z tym niby prezydentem nie wsiedli w jeden samolot a że to dupolizy Kaczyńskiego to za swojego pana oddali życie szkoda tylko stiuardes bo przez jednego pędzla i one musiały zginąć ale spoko mamy jeszcze jeden samolot może drugi kaczorek wsiądzie Z Macierewiczem Giertychem Ziobrą i reszta dupowlazów Putin dobry chłopak ich też wytępi mam nadzieję . A później my pójdziemy na ruskich bo za że te knypcie trzeba walczyć a Ameryka się będzie śmiać dała nam kasę a teraz porządny człowiek idzie z kałachem pięć nabo w magazynku i na porządnego Rosjanina który też ma rodzinę ale za to cały magazynek .głosuj na PiS to jeszcze na święta pójdziesz tego roku głosuj na inne partie to w przyszłym roku zdążysz jako papier toaletowy co podcierania dupy Ameryce a twoi rządzący będą siedzieć w domu z rodziną i wygłaszać wielkie przemowy olać te Polskę siła nas nie wzięli ale wykupili za parę dolców a reszta oszołomów się cieszy .. brawo za logikę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię