Безкоштовні заняття для українських дітей

0

ПЯСЕЧНО з понеділка, 7 березня, Культурний центр у Пясечно розпочинає безкоштовні заняття для українських дітей, які нещодавно прийшли до нашої гміни. Ми хочемо розвантажити батьків, щоб вони могли вирішувати службові справи чи шукати роботу. Мистецтво, музика, кераміка, уроки рукоділля, перебування в клубі, перегляд фільмів – багато наших закладів підготували таку пропозицію. Заздалегідь приносимо вибачення, якщо місць не вистачає, є великий інтерес… детальна інформація по телефону та на сайтах

PIASECZNO Od poniedziałku 7 marca Centrum Kultury w Piasecznie startuje z darmowymi zajęciami dla ukraińskich dzieci, które w ostatnich dniach przyjechały do naszej gminy.

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerami telefonów dostępnymi na stronie www.kulturalni.pl i na fb poszczególnych placówek:
Przystanek Kultura CK
Strefa Kultury CK
Dworzec Kultura CK
Klub Kultury w Złotokłosie CK
Klub Kultury w Zalesiu Górnym CK
Klub Kultury w Józefosławiu CK

Jednocześnie Centrum Kultury prosi o wsparcie osoby, które mogą pomóc w tłumaczeniu lub organizowaniu atrakcji dla dzieci. Z pewnością również przydałoby się wsparcie psychologa z językiem ukraińskim dla dzieci i młodzieży.

– Jeżeli ktoś z Państwa ma zbędne materiały plastyczne, takie jak blok, kredki czy plastelina — bardzo chętnie je przyjmiemy. Akcja jest spontaniczna, ale w jakże dobrej sprawie. Trzymajcie kciuki za nas i za naszych gości! – apelują pracownicy Przystanku Kultura, którzy przygotowują zajęcia dla dzieci od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 15.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię