KONSTANCIN-JEZIORNA Atrakcyjne nagrody czekają na rodziny i grupy znajomych, które wezmą udział w grze zorganizowanej z okazji 120-lecia Konstancina


Konstanciński Dom Kultury przygotował dla uczestników zabawy kilka różnorodnych zadań związanych z gminą i jej historią. Są one kierowane do wszystkich mieszkańców Konstancina-Jeziorny, którzy ukończyli 16 lat. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej http://grygminne.pl/konstancin120/. Pod tym adresem można się również zarejestrować.

Przy okazji urodzin miasta, warto zastanowić się dlaczego Konstancin jest wyjątkowy, czemu mieszkańcy są z niego dumni i czym mogą chwalić się z podniesioną głową. 120 lat to dużo, jeśli chodzi o długość życia człowieka, ale dla miasta, to dopiero początek. Dlatego jubileusz zachęca do spojrzenia w przyszłość i stawianie pytań: Jaki będzie Konstancin? Jaki powinien być?

Konkurs odnosi się do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości naszego miasta, jego celem jest popularyzacja historii oraz promocja gminy. Zabawa będzie składała się z czterech zadań poświęconych Konstancinowi. Wszystkie zostaną ogłaszane na stronie internetowej, uczestnicy będą mieli średnio 4 tygodnie na rozwiązanie każdego z nich, a nadesłane prace będą oceniane przez internautów. Gra została tak pomyślana, aby była doskonałą zabawą zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Za rozwiązanie każdego z zadań uczestnik otrzyma punkty rankingowe. Gra gminna zostanie rozstrzygnięta w grudniu. Dla zwycięzców wartościowe nagrody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię