14-latek ukradł paliwo! Złapał go policjant po służbie

3

GÓRA KALWARIA Dzielnicowy z Góry Kalwarii w czasie wolnym od służby zatrzymał nieletniego, który ukradł paliwo na jednej ze stacji paliw.

Policjant mł. asp. Andrzej Łepecki z komisariatu policji w Górze Kalwarii po zakończonej służbie pojechał zatankować samochód na stację paliw w gminie Góra Kalwaria. Jego uwagę zwrócił chłopak, który tankował paliwo do plastikowej bańki przy skrajnym dystrybutorze.
Po zatankowaniu zaczął uciekać ze stacji. Widząc to policjant bez wahania ruszył w pościg za młodym złodziejem. Jednocześnie poinformował o zdarzeniu oficera dyżurnego komisariatu policji w Górze Kalwarii.
Pościg nie trwał długo. Zaledwie po kilkudziesięciu metrach mł. asp. Andrzej Łepecki dogonił i zatrzymał, jak się okazało 14- latka, który został przekazany będącym już na służbie policjantom.
Dzielnicowy na co dzień pełni służbę w komisariacie w Górze Kalwarii. Jest wzorowym i wyróżniającym się funkcjonariuszem.

KPP/AB

3 KOMENTARZE

  1. No i odrazu na Piaseczno news. To zobaczcie filmiki z udziałem Policji w Legionowie. Polecam zobaczyć jak traktuje się ludzi. 14 latka łapią a damscy bokserzy chodzą wolno brawo.. Jeszcze laurke dajcie i medal za łapanie dzieci..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię