16-latek zatrzymany z marihuaną

1

PIASECZNO Policjanci z piaseczyńskiego wydziału kryminalnego zatrzymali nieletniego. Na szafce trzymał zawiniątko z 10 g marihuany. Teraz o jego dalszych losach zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału kryminalnego, otrzymali informację o nieletnim posiadającym środki odurzające. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawnili opakowanie z suszem roślinnym. Wstępne badania policyjnym narkotestem potwierdziło, że to marihuana.

16-latek został przesłuchany w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego. Sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich, który zadecyduje o dalszym losie nieletniego.

Przypominamy, że posiadanie nawet najmniejszej ilości środków odurzających jest zabronione.

Policja przestrzega rodziców. Rodzicu – zachowaj szczególną czujność i bacznie obserwuj swoje dziecko! Czas spędzany poza domem, coraz częściej może być okazją do eksperymentowania przez młodzież z papierosami i alkoholem lub do podjęcia bardziej ryzykownych zachowań jakim jest kontakt z narkotykami. Zwróć uwagę na co wydaje pieniądze Twoje dziecko! Nie daj się zwieść!

CZYTAJ TAKŻE:  Uciekał przez pół powiatu. Trwa policyjna obława

1 KOMENTARZ

  1. No tak niech dziecko idzie sobie po papieroska wódeczke ewentualnie psychotropy wszystko legalne i działa wspaniałe haahha wy hipokryci co jeszcze te śmieszne informacje dla rodziców dajecie na koniec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię