18-latkowie zakończyli spacer w policyjnej celi

0

PIASECZNO Policjanci z Piaseczna zatrzymali dwóch 18-latków podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. Grozi im kara nawet 3 lat więzienia

Policjanci z ogniwa ds. nieletnich i patologii piaseczyńskiej komendy, pełniąc nocną służbę na jednej z ulic Józefosławia, zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Ich zachowanie wzbudziło czujność funkcjonariuszy, ponieważ sprawiali wrażenie zdenerwowanych. Policjanci nie pomylili się. Podczas interwencji znaleźli u dwóch 18-latków susz o charakterystycznym zapachu.

Badania wykazały, że była to marihuana. Jeden z mężczyzn narkotyki miał schowane w torebce foliowej, drugi marihuanę zamknięte w słoiku i schowane w plecaku. Prawdopodobnie 18-latkowie umówili się na ,,wspólne palenie”, jednak resztę wieczoru spędzili osobno w policyjnych celach.

Śledczy z Piaseczna zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 18-latkom zarzutów za posiadanie środków odurzających. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za ten czyn przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię