26-latek przekroczył prędkość o 100 km/h. Wszystkiemu winna była mama

1

GÓRA KALWARIA Piaseczyńscy policjanci wydziału ruchu drogowego spotykają się na swojej drodze z różnymi przewinieniami kierowców. Tym razem kierujący oplem wprowadził w osłupienie samych mundurowych.

Policjanci piaseczyńskiej drogówki niejednokrotnie mają do czynienia z kierującymi, którym zdarza się wcisnąć pedał gazu zdecydowanie za mocno. Zawsze surowo i restrykcyjnie kończą takie spotkania ponieważ w dalszym ciągu jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych jest nadmierna prędkość. O tych smutnych statystykach najwyraźniej zapomniał kierujący oplem, który dozwoloną prędkość przekroczył dwukrotnie. Swój pojazd na obwodnicy Góry Kalwarii rozpędził do ponad 200 km/h stwarzając zagrożenie nie tylko dla siebie ale też innych kierujących. Wyczyn kierowcy zarejestrował policyjny wideo rejestrator. Zatrzymany do kontroli 26-latek usiłował wytłumaczyć mundurowym swoją brawurową jazdę tym, że spieszył się po kwiaty dla mamy.

Nagranie brawurowej jazdy kierowcy

Został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł oraz 10 punktami karnymi.

CZYTAJ TAKŻE:  Poród pod eskortą policji

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i zdjęcie nogi z gazu! Brawurę na drodze można przepłacić zdrowiem i życiem. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami – bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych.

1 KOMENTARZ

  1. Ja tu nie widzę żadnej brawury. Po prostu sobie jedzie, gdyby był w Niemczech to nikt by nie zawracał głowy. Ale ze jest w ćwoklandii to tysiące się podniecają i zazdroszczą. Nie widać aby komukolwiek szkodził, brawo że dba o mamę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię