KONSTANCIN-JEZIORNA Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w Muzeum Baśni, Bajek i Opowieści odbędą się historyczne warsztaty rodzinne i bajkowa zabawa, którą poprowadzi Michał Malinowski.


Majowe dni są idealną okazją do wielopokoleniowego wypoczynku, spotkań rodzinnych i pełniejszego kontaktu z bliskimi. Dzieci wraz z rodzicami i dziadkami będą mieć okazję na bajkową zabawę z okazji Święta 3 Maja. Całość poprowadzi Michał Malinowski, który na początku zaprezentuje kilka opowieści historycznych o Konstytucji 3 Maja i opowie o wynalazcach z czasów Oświecenia. Odbędzie się również konkurs wiedzy historycznej i warsztaty kreatywne. Nie zabraknie wspaniałej zabawy w z Bajkostworami.

Warsztaty mają na celu przekazać wiedzę historyczną w niecodzienny sposób, pobudzić kreatywność i nauczyć współpracy oraz myślenia podnoszącego sprawność działania indywidualnego i grupowego. Ponadto ma ukazać i nauczyć jak wspólnie spędzać wolne chwile w atmosferze opowieści i rodzinnego tworzenia.

Warsztaty odbędą się 3 maja 2017 roku, godz. 15:00 – 17:30 w Muzeum Bajek, Baśni I Opowieści, ul. Diamentowa 8, 05-510 Czarnów.

źródło: konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię