Mimo, że kończąca się zima należała do stosunkowo łagodnych to i tak nasze lokalne drogi jej nie wytrzymały. Wiele szlaków komunikacyjnych straszy dziurami – niektórymi takiej głębokości, że można nie tylko uszkodzić koło samochodu, ale i złamać nogę wracają spacerkiem po zmroku. Poprosiliśmy naszych czytelników o wytypowanie pięciu najgorszych dróg. Oto te, które wskazywano najczęściej


1. Antoninów – ul. Złotych Piasków

Proponujemy kapitalny remont lub zmianę nazwy na ul. Pourywanych Kół.

2. ul. Karczunkowska

Niby już blisko ul. Puławskiej , ale trzeba uważać by nie wpaść w dołek.

3. Kamionka ul. Główna

Natknęliśmy się na ekipę, która uzupełniała ubytki w asfalcie. Nie jesteśmy fachowcami, ale na nasze oko ich praca przypominała próbę plombowania zębów gumą do żucia.

4. Piaseczno ul. Szpitalna

To jedna z dziur, na którą trzeba uważać niezależnie od tego czy jedziemy czy idziemy.

5. Ulica Żwirowa między Bobrowcem a Wilczą Górą

To jedna z najgorszych ulic w skali całego powiatu piaseczyńskiego i to niezależnie od pogody i pory roku. O ironio, przy niej przez lata funkcjonowała baza Zarządu Dróg Powiatowych w Piasecznie.
Na miejscu spotkaliśmy ekipę “uszczelniająco-lepiącą”. Będzie lepiej…. do pierwszego deszczu.

A to kilka naszych typów.

Między Antoninowem a​ Łazami ul. Masztowa, przechodząca w Produkcyjną, a dalej w Roln​ą w Łazach. To prawdziwa droga przez mękę.

Antoninów – ul. Radomska

Aleja Kasztanów przy szkole

Z Antoninowa do Wólki Kosowskiej przez Kolonię Warszawską – ul. Ułanów. To jest jazda ekstremalna. Dziury w ulicy tak głębokie, że gdybyśmy nie mieszkali w gminie Lesznowola tylko w Arabii Saudyjskiej to pewnie tryskałby z nich ropa.

 

1 KOMENTARZ

  1. Co zrobic skoro mamy takich gospodarzy…. w typie 3 lepiej bylo zrobic progi zwalniajace niz zrobic droge….. dla mnie to te urzedasy powinni miec odpowiedzialnosc finansowa za podejmowane decyzje…..
    Albo robia inwestycje na szkode mieszkancow i nie ma nikogo odpowiedzialnego albo wydaja kase na progi… (ulice w Golkowie i Zalesinku np. Gen. Zajaczka ok. 20 progow…. a kto za to placi??????)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię