5 osób zatrzymano! Odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe

0

Pięć osób zatrzymanych. To efekt działań wymierzonych w przestępczość narkotykową, przeprowadzonych na terenie powiatu piaseczyńskiego.

Do pierwszego zatrzymywania doszło na terenie gminy Lesznowola. W mieszkaniu wytypowanym przez kryminalnych z Piaseczna i dzielnicowych z miejscowego komisariatu znaleziono 25 gramów marihuany. Zatrzymany został 28-letni mężczyzna. Do kolejnego zatrzymania doszło w niewielkiej miejscowości nieopodal Góry Kalwarii. W chwili, gdy funkcjonariusze z wydziału kryminalnego podjeżdżali pod posesję, z okien dosłownie wylatywały donice, rośliny, ziemia i elementy konstrukcyjne. Dalsze czynności przerwali funkcjonariusze, zatrzymując 29-letniego mężczyznę i 22-letnią kobietę. Policjanci ustalili, że prowadzona była profesjonalna uprawa konopi indyjskich. Zabezpieczono między innymi 70 gram marihuany, 28 roślin konopi oraz nasiona. W tej sprawie zatrzymywano jeszcze 33-latka.
W tym samym czasie policyjni wywiadowcy na terenie Konstancina-Jeziorny zatrzymali 20-latka, który miał przy sobie 2,5 grama marihuany. Wszystkie osoby odpowiedzą z ustawy o zapobieganiu narkomanii. 29- latek usłyszy również zarzuty za uprawę i udzielanie. Przypominamy, że posiadanie nawet najmniejszej ilości narkotyków na terenie Polski jest przestępstwem.

KPP/AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię