50 lat razem. 13 par małżeńskich otrzymało medale przyznane przez prezydenta RP

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W piątek w ratuszu uhonorowano małżonków, którzy przeżyli ze sobą przynajmniej 50 lat. Były gratulacje, życzenia, medale. Zarówno jubilaci jak i ich rodziny nie kryli swego wzruszenia


Zaproszonych do ratusza gości powitała Eleonora Woźniak, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Najpierw odczytała nazwiska jubilatów – w sumie w uroczystości wzięło udział 13 par – wśród których było także małżeństwo z 62-letnim stażem.
– 50 lat wspólnego życia zawsze obfituje w chwile radości i szczęścia, ale także jest naznaczone walką o pokój rodzinnego ogniska – zauważyła kierownik USC. – Życzę państwu zdrowia, szczęścia, pomyślności w życiu rodzinnym i kolejnych wspólnie spędzonych lat – dodała.


Życzenia jubilatom przekazali także przewodnicząca rady miejskiej Agata Wilczek i burmistrz Kazimierz Jańczuk.
– Cieszę się, że mogliśmy się tu dzisiaj spotkać – mówił burmistrz Jańczuk. – Życzę państwu po trzykroć zdrowia, 100 lat, wypchanego portfela i wielu pogodnych dni – dodał.
Następnie jubilaci, w nagrodę za wytrwałość w miłości, otrzymali medale, które w imieniu prezydenta RP wręczył im Kazimierz Jańczuk. Uroczystość zwieńczyły życzenia od najbliższych i lampka szampana.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię