6 młodych bandytów zdemolowało i okradło bar kuchni azjatyckiej

0

LESZNOWOLA Policjanci z Lesznowoli przy wsparciu funkcjonariuszy z Tarczyna zatrzymali sześć młodych osób, które zdewastowały i okradły jeden z azjatyckich barów.

Tuż po północy na numer alarmowy zgłoszono, że ktoś zdemolował i okradł bar z kuchnią azjatycką, znajdujący się na terenie gminy Lesznowola. Oficer dyżurny z komisariatu w Lesznowoli natychmiast we wskazane miejsce skierował podległą mu załogę, a dla jej wsparcia o pomoc poprosił patrolowców z wydziału ruchu drogowego z Tarczyna. Ci po czterech minutach od zgłoszenia byli już na miejscu. Gdy sprawcy próbowali odjechać bmw, drogę zagrodzili im policjanci.

Wewnątrz pojazdu znajdowało się pięciu młodych mężczyzn i kobieta. Wszyscy w wieku od 18 do 24 lat. Policjanci podczas kontroli samochodu znaleźli znaczną ilość różnego rodzaju napojów oraz wyposażenia barowego.

Zatrzymani są podejrzewane o dokonanie zniszczenia barowych mebli oraz kradzież wyposażenia.  Jak wynika z policyjnych ustaleń, mimo młodego wieku każda z osób zdążyła już wcześniej wejść w konflikt z prawem. Dodatkowo przy jednym z zatrzymanych znaleziono marihuanę i amfetaminę.
Całej szóstce, która trafia do policyjnej celi przedstawiono zarzuty kradzieży i zniszczenia mienia. Dodatkowo jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut posiadania środków odurzających

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię