7 młodych osób zatrzymanych w związku z odnalezionym ciałem kobiety

5

KONSTANCIN-JEZIORNA Wciąż prowadzone są czynności procesowe w sprawie zwłok kobiety odnalezionych w niedzielę na Łąkach Oborskich. Zatrzymano 7 osób

W niedzielę około godziny 14.00 na łące w pobliżu zbiegu ul. Literatów i Mickiewicza przechodzień natknął się na fragment ciała kobiety.
W trakcie czynności procesowych zatrzymano 7 młodych osób, w wieku od 16 do 24 lat – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – W ich zatrzymaniu wzięli udział policjanci z Piaseczna, Konstancina-Jeziorny oraz z Wydziału do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji.
Wciąż nie znamy tożsamości kobiety. W mediach społecznościowych mnożą się plotki i domysły, niestety dodatkowo powielane przez niektóre media.
W tej chwili trwają czynności procesowe, ze względu na delikatny charakter sprawy, a także by nie zniweczyć dowodów nie udzielamy szerszych informacji – mówi prokurator Mirosława Chyr  z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

AB

 

5 KOMENTARZE

  1. Musiało dojść do tragedii żeby zaczęli działać nie roby wstyd że taka policja jest w Piasecznie było zgłaszane dowody pokazywane nic nie zrobili znaleźli cialo tragedia bo oni nic nic nie robili żeby ją odnaleźć niech sami odejdą z policji bo tyle skarg zostało napisane do głównej komendy na nich że ich wywala na zbity pyska żenada Policjo z Piaseczna.!!! Nie kasujcie komentarza niech wszyscy zobaczą do czego dojść musiało bo oni 4 stopień poszukiwać dali bandyci to wy ja zabiliscie!!

  2. Ja osobiście zgłaszałem pijanego kierowcę dokładnie dostali na tacy gdzie jedzie i o której minęło 2 tygodnie a on jak jeździł po pijaku tak jeździ .Panie komendancie podaj się pan do dymisji wstyd.!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię