70-latek z workiem maryśki

0

LESZNOWOLA Policjanci piaseczyńskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 70-latka oraz zabezpieczyli narkotyki, które senior przechowywał w worku. Prokuratura Rejonowa w Piasecznie zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

Praca operacyjna policjantów piaseczyńskiego wydziału kryminalnego po raz kolejny zakończyła się owocnie. Na terenie gminy Lesznowola funkcjonariusze zatrzymali 70-latka, w mieszkaniu którego ujawnili środki odurzające. Badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana. Senior przechowywał ją w swoim domu ukrytą w worku. Działania policjantów doprowadziły do tego, że narkotyki nie trafiły do obrotu.

70-latek został osadzony w policyjnej celi, a następnie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Prokuratura Rejonowa w Piasecznie zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Przypominamy, że posiadanie narkotyków jest prawnie zabronione. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a w przypadku posiadania znacznej ilości nawet do 10 lat.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię