709 wraca na Dworcową

3

PIASECZNO Gmina wystąpiła do ZTM o przywrócenie kursowania linii 709 ul. Dworcową do PKP Piaseczno już od 16 października. Na ulicę Dworcową wrócą też linie L23, L24, L25 i L39. Trasa L39 ulegnie zmianie.

Pod koniec tygodnia ul. Dworcowa będzie już przejezdna. Gmina wystąpiła do ZTM o przywrócenie kursowania co drugiego kursu autobusów linii 709 przez ul. Dworcową do PKP Piaseczno już od 16 października. Jednocześnie na ul. Dworcową wrócą trasy linii L23, L24, L25 i L39. Autobusy L-1 i L-3 dojadą do dworca PKP ul. Towarową, ale L-1 odjedzie w kierunku Lesznowoli już przebudowaną ul. Dworcową.

Zmianie ulegnie również końcowy fragment trasy linii L39. Z dworca PKP L39 pojedzie w ul. Sienkiewicza i dalej ulicami Kościuszki, Ks. Janusza I Starego, 1 Maja, Al. Kalin, Szpitalną na kraniec “Piaseczno-Szpital 02”. Powrót będzie przebiegał podobną trasą, z przejazdem przez ul. Gerbera od ul. Ks. Janusza I Starego do ul. Sienkiewicza.

Źródło: piaseczno.eu

3 KOMENTARZE

 1. Najpierw zabrali, teraz oddają. Co w tym dziwnego? Gdzie ten sukces? Ile razy jeszcze będą komplikować życie mieszkańcom?

  Czy L39 nie może jeszcze większym zygzakiem jeździć? 😀 Ta trasa to śmiech na sali… Przez zakorkowaną wieś ten busik będzie jechał jak Flixbus z Warszawy do Krakowa…

   • Jak ci się coś nie podoba, to nie trać swojego cennego czasu na polemikę i weź się za pracę… Nikt nie każe ci się zgadzać, a tym bardziej wchodzić w dyskusję…

    Dyktować i narzucać co można robić możesz swoim bombelkom…

    Wyprowadzać się nie muszę, wystarczy że zmieni się jedynie zarządca i wreszcie będzie porządek w tym mieście…

    A tobie ile płacą za lukrowanie w tym urzędzie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię