Abonament na audiobooki – dla kogo to rozwiązanie?

0

Czytanie książek to czynność, którą lubi wielu z nas. Jest jednak coś, co często ogranicza tę możliwość – czas. Czytając książkę, nie jesteśmy w stanie robić nic innego. Od jakiegoś czasu to już właściwie nie jest problem. W sieci znajdziemy tysiące tytułów książek w formie audiobooków. Dzięki temu, możemy słuchać nowej książki w każdym miejscu i o każdej porze.

 

Możliwość słuchania ulubionych książek to świetna sprawa. Książki w wersji audio są równie ciekawe, a do tego dają możliwość, by poznawać nowe opowieści na przykład gotując, sprzątając, a nawet jadąc samochodem. Mogą uświetnić nawet kilkugodzinną podróż samochodem. W sieci możemy zakupić audiobooki w ramach abonamentu. Co to oznacza? W ramach za miesięczną subskrypcję, zazwyczaj w kwocie kilkudziesięciu złotych, mamy dostęp do tysięcy audiobooków. Są tam klasyki, lektury szkolne, a także wszystkie nowe tytuły.

Subskrypcja świetnym rozwiązaniem dla fanów audiobooków

Empik Go jest jedną z popularniejszych aplikacji, mających w ofercie abonament na audiobooki, a także ebooki. W najnowszej wersji, użytkownicy mają dostęp do wielu książek. W atrakcyjnej cenie można mieć w swoim urządzeniu zasób biblioteki. Co więcej, w ramach subskrypcji, możliwy jest wcześniejszy dostęp do niektórych utworów. Korzystać z aplikacji Empik Go możemy również słychać w trybie offline, tj. możemy pobrać niektóre utwory i słuchać ich bez dostępu do internetu.

Wygodny i niedrogi abonament, to nieograniczony dostęp do ciekawych audiobooków przez długi czas. Jeśli nie masz czasu czytać, możecie cieszyć się audiobookami na urządzeniach mobilnych z systemem Android czy iOS.

Audiobooki w najnowszej wersji. Wśród nich także lektury szkolne

Wszyscy wiemy, że w obecnych czasach, szkoła nie jest zawsze prosta i przyjemna. Dzieci całe dnie spędzają przed książką czy zeszytem. Najpierw podczas lekcji szkolnych, a następnie odrabiając lekcje w domu. W związku z tym, ciężko jest zmotywować je do czytania lektur szkolnych, co od lat jest obowiązkiem uczniów. Po wielu godzinach w książkach, ciężko im także przyswoić treści lektur. Na przeciw temu problemowi wychodzą właśnie audiobooki. Wieczorem, po wszystkim, leżąc w łóżku, dzieci mogą odpocząć, jednocześnie słuchając lektur. Dba się także o odpowiednie przystosowanie lektorów, by mówili w przystępny sposób dla najmłodszych użytkowników.

Mówiąc o najmłodszych użytkownikach, trzeba także powiedzieć o tych starszych. W podeszłym wieku wzrok nie pozwala już na czytanie książek. Niewielkie literki są sporym problemem i pomimo chęci, wiele starszych osób nie może czytać już swoich ulubionych książek. Tutaj znów na przeciw wychodzą audiobooki. Aplikacje do audiobooków są bardzo łatwe oraz intuicyjne w obsłudze. Można je zainstalować na niemal każdy smartfon, zarówno z systemem Android, jak i iOS. Starsi czytelnicy mogą również swobodnie wyszukać ciekawe dla nich tytuły i swobodnie słuchać. Nie trzeba już sięgać po okulary i męczyć wzrok oraz oczy. Audiobooki oraz dostępne na rynku abonamenty są atrakcyjne i przydatne dla wielu osób. Warto odszukać odpowiedni dla siebie i wciąż sięgać po ciekawe powieści podczas na przykład codziennych obowiązków. Czytanie książek jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię