Absolutorium udzielone

0
Absolutorium udzielone

PIASECZNO Podczas czwartkowej sesji radni udzielili zarządowi absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu. „Za” było 18 radnych, 2 „przeciw”, a 6 wstrzymało się od głosu.


Wcześniej wykonanie budżetu otrzymało pozytywną opinię biegłego rewidenta, Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz komisji rewizyjnej. Po głosowaniu starosta Ołdakowski podziękował zarówno tym, którzy go wsparli, jak i przeciwnikom.

Wiem, że jest parę rzeczy, które trzeba jeszcze poprawić. Tym z państwa, którzy głosowali „za” dziękuję za to, że nam ufacie. Obiecuję, że będę się starał, aby wszystko było robione jeszcze lepiej – powiedział Starosta.

Wojciech Ołdakowski podziękował również współpracownikom.

To jest nasz wspólny sukces. Tworzymy zespół – razem wygrywamy, a czasem razem również przegrywamy. Ale dzisiaj wygrywamy – zakończył Starosta.

W zeszłym roku na inwestycję przeznaczono rekordową kwotę prawie 37 mln zł. Wśród najważniejszych inwestycji 2016 roku należy wymienić: wartą ponad 5 mln zł budowę mostu w Obórkach, kosztującą ponad 10 mln zł rozbudowę SOSW w Piasecznie, przebudowę dróg na odcinku Baniocha – Szymanów i ul. Wojska Polskiego w Piasecznie oraz wart blisko 2 mln zł remont internatu w Górze Kalwarii.

źródło: piaseczno.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię