Akcja promocji adopcji zwierząt

0

PIASECZNO 21 lipca 2019 roku w godzinach 13.00-15.30 w Parku Miejskim w Piasecznie odbędzie się kolejna odsłona akcji “Adoptuj Warszawiaka”.

Podczas wydarzenia organizowanego przez  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt “Na Paluchu” w Warszawie będzie można poznać kilkadziesiąt psów, które tym razem będą szukały nowych domów w Piasecznie. Przypomnijmy, że od 2017 r. Gmina Piaseczno współpracuje z warszawskim schroniskiem, a bezdomne zwierzęta z naszego terenu trafiają  właśnie na „Paluch”.

Zapraszamy też na stoisko Schroniska, na którym dyżurować będą wolontariusze – będzie tam można uzyskać informacje nt. adopcji i wolontariatu, a także wziąć udział w “Zwierzozagadce” – konkursie, w którym do wygrania będą schroniskowe gadżety.

“Adoptuj Warszawiaka” to akcja organizowana od kilku lat przez Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Warszawie. Tym razem na zaproszenie Gminy Piaseczno wolontariusze z psami do adopcji pojawiają się w Piasecznie aby:

★ odczarowywać mit psa ze schroniska (większość z nich wcale nie ma za sobą traumatycznych przeżyć, to normalne psy, które straciły domy NIE ze swojej winy)
★ szerzyć ideę adopcji
★ szukać domów dla naszych podopiecznych
★ docierać do osób, które nigdy nie pojawiłyby się w schronisku
★ lepiej poznawać psy – sprawdzać, jak radzą sobie w mieście, jak podróżują samochodem, jak czują się w tłumie

Serdecznie zapraszamy!

Biuro Promocji i Kultury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię