Akrylowe dzieła

0

LESZNOWOLA W Galerii Wystaw Artystycznych Okno w Starej Iwicznej oglądać można właśnie wystawę malarstwa Anny M. Masiul-Gozdeckiej

Anna Masiul-Gozdecka, absolwentka warszawskiej ASP, choć zaczynała od malowania akwarelą, stopniowo przechodziła na większe formaty, płótno i technikę akrylową. Swoich inspiracji poszukuje podejmując różne tematy oraz eksperymenty techniczne. W ostatnich latach jej twórczość oscyluje wokół dwóch rodzajów malarstwa: abstrakcji w technice akrylu na płótnie oraz malarstwa figuratywnego, najczęściej w technice olejnej. Inspiruje ją portret, postać ludzka, a romantyczna natura skłania do podejmowania tematów związanych z pięknem natury, muzyki oraz tańca.
Od 2005 roku artystka miała 13 wystaw indywidualnych i uczestniczyła w około 14 wystawach zbiorowych, w tym: pokazy indywidualne w Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej w Warszawie, indywidualna wystawa w Galerii MCKiS Elektor w Warszawie, w szóstej edycji wystawy Jasiński&Friends oraz tegorocznym Biennale Quadro Art w Łodzi, na którym zajęła trzecie miejsce. Ekspozycja w Galerii Okno będzie czynna do 15 stycznia.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię