Akurat z bezpłatnym dowozem dla osób będących na kwarantannie

0

PIASECZNO Lokale Akurat w Piasecznie, Konstancinie-Jeziornie, oferujące pieczonego kurczaka, uruchomiły właśnie własne dowozy. Właściciele wpadli też na pomysł, że w obecnej sytuacji pandemii, aby wesprzeć osoby będące na kwarantannie, mogą one liczyć na dostarczenie jedzenia gratis zamawiając bezpośrednio do lokalu.

 

Akurat to rodzinny interes, który narodził się w latach 90. ubiegłego wieku na ulicy Dolnej, na warszawskim Mokotowie. To właśnie tam rodzice Łukasza Bartosiewicza, menedżera sieci, założyli pierwszy bar z pieczonym na rożnie kurczakiem. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, a miejsce to z czasem zyskało status kultowego.

Łukasz Bartosiewicz postanowił więc podzielić się pysznym Kurczakiem z Dolnej także z mieszkańcami podwarszawskich miejscowości. Zaczął od Konstancina-Jeziorny, gdzie trzy lata temu otworzył bar przy ul. Bielawskiej 1. Mieszkańcy uzdrowiska szybko polubili proste, ale jakże smaczne i pożywne danie.

CZYTAJ TAKŻE:  Gdzie po pomoc lekarską w długi weekend?
Trzeci lokal powstał w Piasecznie przy ul. Puławskiej 30a

Trzeci lokal powstał w Piasecznie przy ul. Puławskiej 30a, w centrum miasta, zaś czwarty otwarto przy ul. Kraszewskiego 44 w Pruszkowie. Niedawno także otworzyli lokal na warszawskich Bielanach, na ul. Broniewskiego 74.

Co sprawia, że rodzinny biznes szturmem podbija podniebienia miłośników dobrego jedzenia?

Tajemnicą naszych kurczaków jest dobrej jakości produkt i autorska marynata, której skład jest najpilniej strzeżoną tajemnicą firmy – podkreśla przy każdej okazji spadkobierca rodzinnej tradycji. – Teraz wszystkie dania dostępne są także z dowozem. Wystarczy złożyć zamówienie o minimalnej wartości 30 zł. Wówczas kurier w ciągu godziny przywiezie je pod nasze drzwi. Usługa taka kosztuje 8 zł, a dla osób znajdujących się na kwarantannie jest całkowicie bezpłatna.

Zamówienia można przede wszystkim składać przez telefon (lokal w Piasecznie kom. 792 306 302, lokal w Konstancinie 575 944 408). W ten sposób dzwoniąc bezpośrednio wspieramy restauracje, jak i ceny dla nas są również tańsze. Lokale można jednak znaleźć również na droższych pośrednikach poprzez strony pyszne.pl lub glovoapp.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię