Al. Krakowska zablokowana! Ciężarówka zmiażdżyła auto [AKTUALIZACJA]

0

TARCZYN Na wysokości 402 km między Pamiątką, a Rembertowem do doszło do wypadku. Ciężarówka uderzyła w tył toyoty yaris na skutek czego dwie osoby zostały uwięzione w samochodzie

Do zdarzenia doszło po godz. 9.00. Uderzenie ciężarówki było na tyle silne, że jadący toyotą zostali zakleszczeni w pojeździe. Jako pierwsi ruszyli na pomoc druhowie z OSP Dziekanów Polski, którzy akurat przejeżdżali. Gdy już wezwano pomoc przyjechało OSP Tarczyn i OSP Kotorydz, a poźniej kolejne zastępy straży. W sumie 6 zastępów straży pożarnej.


– Przy pomocy sprzętu hydraulicznego uwolniliśmy poszkodowane osoby – poinformował na mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Jedna z nich zostanie zabrana do szpitala kartką kołową, druga prawdopodobnie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

godz. 10.53.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 60-letni kierowca ciężarówki wjechał w tył toyoty, prowadzonej przez 54-letnią kobietę – informuje asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Pasażerką auta osobowego była 77-letnia kobieta. Obie poszkodowane zostały zabrane do szpitala. Droga wciąż jest zablokowana i będzie jeszcze przez ok. 2 godziny. Został jednak wyznaczony objazd po starej trasie i ruch odbywa się płynnie – dodaje policjantka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię