Alarm w gminie Lesznowola. Uwaga, to są tylko ćwiczenia!

1

LESZNOWOLA Na terenie gmina Lesznowola zostanie przeprowadzona próba alarmu poprzez podanie komunikatu oraz dźwięk syren.

W poniedziałek 21 lutego o godz. 10.00 na terenie gminy Lesznowola zostanie przeprowadzona próba alarmu poprzez podanie komunikatu oraz dźwięk syren. Próba ma na celu sprawdzenie sprawności systemu ostrzegania oraz zapoznanie mieszkańców z jego działaniem.

Ważne! W związku z tym, że jest to test sprawności systemu, mieszkańcy nie powinni podejmować żadnych czynności.

Zadanie polegające na ostrzeganiu i alarmowaniu ludności jest wykonywane przez szefa obrony cywilnej na administrowanym przez niego terenie.

CZYTAJ TAKŻE:  Zdemontowano kilkanaście progów zwalniających. Z jakiego powodu?

1 KOMENTARZ

 1. „W związku z tym, że jest to test sprawności systemu, mieszkańcy nie powinni podejmować żadnych czynności.”
  ========================
  Nie zdziwię się wcale, gdy po takiej zapowiedzi podstępny Putin właśnie wtedy napadnie na gminę Lesznowola 🙂
  Jaki sens ma (i jakie może dać wyniki) testowanie sprawności systemu, jeśli z góry się zapowiada, że to tylko tak „dla jaj”?
  Podpowiem: równie dobrze można nastrugać karabinków z drewna, żeby potem policzyć, ilu „ruskich” udało się przy ich pomocy ustrzelić (jak już napadną na tę nieszczęsną Lesznowolę, oczywiście).
  Tak z ciekawości: kto jest w tej Lesznowoli szefem obrony cywilnej? Myślę, że warto, aby obywatele wiedzieli, kto zajmuje się ich obroną (o ile nie jest to informacja ściśle tajna, co byłoby poniekąd zrozumiałe, bo pewnie tuż za pancernymi zagonami Putina będą kroczyli siepacze z NKWD, wyłapując i wieszając na najbliższych drzewach wszystkich szefów obrony cywilnej).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię