Aleja Kalin prawie gotowa

0

PIASECZNO Dziś rano na Alei Kalin kładziono ostatnią asfaltową nakładkę. Wiadukt jest niemal gotowy i powinien zostać otwarty jeszcze w kwietniu


Otwarcie wiaduktu na Alei Kalin zbliża się wielkimi krokami. Rano na miejscu pracowały walce i kilkunastu robotników. Jak informuje PKP PLK, zakończyło się asfaltowanie dojazdów. W przyszłym tygodniu Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego ma otrzymać komplet dokumentacji, na podstawie której zostanie wydane pozwolenie na użytkowanie obiektu. Pierwsze samochody powinny przejechać Aleją Kalin jeszcze w kwietniu.

Jednocześnie trwa przygotowywanie przejazdu tymczasowego w ulicy Karczunkowskiej, w rejonie stacji Warszawa Jeziorki. Wykonawca przeprawy musi jeszcze dokonać drobnych poprawek wskazanych przez inżyniera ruchu. Niemniej jednak przejazd powinien zostać uruchomiony w ciągu kilku najbliższych dni.

Prace na linii kolejowej między Warszawą a Czachówkiem mają zakończyć się w trzecim kwartale tego roku. Od połowy roku trasa ma być już przejezdna w obu kierunkach.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię