Aleja Krakowska w stronę Warszawy całkowicie zamknięta! Śmigłowiec lądował na jezdni

14

LESZNOWOLA Doszło do wypadku w Woli Mrokowskiej. Na jezdni wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej.

– Objazd został poprowadzony przez Szczaki – informuje nasz Czytelnik Kuba. – Cała Krakowska w stronę Warszawy w tej chwili stoi w korku. Policja kieruje ruchem.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że jedna osoba jest zakleszczona jest w pojeździe. Osobom poszkodowanym udzielana jest pomoc – informuje mł asp. Antoni Rzeczkowski z Komendy Stołecznej Policji. – Doszło do zderzenia dwóch samochodów.

godz.18.02
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że skoda octavia jechała w stonę Warszawy krajową „siódemką”, a fiat tipo wyjechał z ulicy Ogrodowej – mówi asp. Maciej Blachliński z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Mężczyzna z obrażeniami nóg został śmigłowcem zabrany do szpitala.

AB/fot. Czytelnik Kuba

14 KOMENTARZE

    • Uważaj co piszesz . Ten człowiek jest w stanie ciężkim w szpitalu. Jechał aby własnej matce zrobić niespodziankę. Nie jest samobójcą. Zanim coś napiszesz to najpierw przemyśl.

  1. Bylem tam 3 sekundy jak doszło do wypadku spotkałem dwóch poszkodowanych na stacji cpn …oni ruszyli pierwsi a ja dwa trzy auta jechalem za nimi pomagałem jeszcze przewrócić auto bo samochód leżał na dachu W rowie te twarze mialem pół metra przed oczami …. Szkoda ludzi przez pół godziny żaden nie odzyskał przytomnosci…..

    • Nigdy tędy nie przekraczam siódemki. Zawsze w Mrokowie. Mieszkańcy WM powinni jeździć w prawo i zawracać. Światła są blisko, a to ekspresówka, nie wiejska uliczka.

  2. W mrokowie sa swiatła tyle lat i nawet kamery na czerwone swiatlo sa a wypadek jest co tydzien badz co dwa!!!! Wiec po co gadanie ze swiatla cos zmienia. To ludzie musza zaczac myslec za kierownica!!!!! Wystarczylo poczekac chwilke dluzej i normalnie by przejechal ale trzeba pokazac ze samochod sobie poradzi przeskoczyc 3 pasy przed rozpedzonymi samochodami.

  3. Jechałem w tym czasie. Były juz 2 pojazdy dzielnych strażaków. Zostałem skierowany jakimś kanałem do Piaseczna. Po drodze spotkałem jeszcze CZTERY samochody czerwonych thebeściaków. Po co NIC SIĘ NIE PALIŁO….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię