Alkohol bez koncesji i automaty bez zezwoleń

2

PIASECZNO Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Piaseczna ujawnili, że w jednym z lokali gastronomicznych prowadzona jest sprzedaż alkoholu bez wymaganej koncesji. Podczas kontroli znaleziono też nielegalne automaty do gry.

W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariusze z Piaseczna, którzy na co dzień zajmują się sprawami dotyczącymi przestępczości gospodarczej i korupcji, przeprowadzili kontrolę jednego z lokali gastronomicznych w centrum Piaseczna. Podczas kontroli odkryto, że w lokalu prowadzona jest sprzedaż napojów alkoholowych bez wymaganej koncesji.
Ponadto w jednym z pomieszczeń znajdowały się automaty go gry, na które właściciel nie posiadał dokumentacji umożliwiającej ich wykorzystywanie przez klientów. Automaty i znajdujący się w lokalu alkohol zostały zabezpieczone na czas prowadzenia postępowania karno-skarbowego.

AB/KPP

2 KOMENTARZE

  1. Jest ich pełno np. kolo restauracji gruzinskiej. Pełna korupcja, maszyny zabrali a na drugi dzien przyjechały nowe i lokal doskonale prosperuje :(. Gdzie to zgłaszać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię