Ania Rusowicz i goście, czyli gwiazdy na Gwiazdkę

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Konstanciński Dom Kultury tradycyjnie muzycznie umili nam okres świąteczny i noworoczny. Tym razem autorskie pastorałki zaśpiewa Ania Rusowicz


Koncert odbędzie się w niedzielę 6 stycznia o godz. 18 w sali koncertowej Hugonówki przy ul. Mostowej 15. Pastorałki Ani Rusowicz to prawdziwe perełki pełne bigbitowego klimatu lat 60. i 70. Koncert będzie nawiązywał nie tylko do tradycji polskich zespołów poprzednich dekad, lecz także do góralskich zwyczajów oraz rockandrollowego klimatu. Nie zabraknie pięknych tekstów i niezapomnianych melodio oraz wspaniałych gości zaproszonych przez Anię Rusowicz do wspólnego świętowania. Na scenie zaśpiewa plejada gwiazd: Adam Nowak (Raz, Dwa, Trzy), Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc (Future Folk) oraz Ania Brachaczek (Pogodno).

Ideą wydarzenia jest radosne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia oraz świętowanie nowego roku w doskonałym humorze i doborowym towarzystwie. Koncert dopełnią wyjątkowe oświetlenie oraz nietypowe instrumenty. Bilety w cenie 70 złotych są do nabycia w kasie KDK oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl.

Ania Rusowicz to wokalistka już dobrze znana na polskiej scenie muzycznej. Urodziła się w rodzinie o tradycjach muzycznych, jest córką Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy (obydwoje tworzyli zespół Niebiesko-Czarni). Jest laureatką nagrody polskiego przemysłu fonograficznego – „Fryderyka”, a w 2016 roku nagrała swoją trzecią płytę „Retronarodzenie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię