Apel o pomoc!

0

PIASECZNO Michał urodził się w 2013 roku. Zaraz po urodzeniu lekarze stwierdzili u niego wady układu kostno – szkieletowego oraz wadę serca. Nie dawali większych szans na to, że Michaś będzie sam chodził.

Dzięki rehabilitacji, wytrwałości i ciężkiej pracy Michałek w wieku 3,5 lat stanął na nogi. Jednak dalsze postępy w leczeniu może zmienić jedynie kosztowna operacja, która w znacznym stopniu poprawi komfort życia Michałka oraz zniweluje uporczywy ból kolan.
Michał po konsultacjach u dra Davida Feldmana i dra Drora Paleya – światowej sławy chirurgów ortopedów z Paley Institute na Florydzie, zakwalifikowany został do leczenia, podczas którego ma przejść operację nóżek i lewego łokcia. Zespół dra Paleya przylatuje w sierpniu do Polski, jednak żeby operacja doszła do skutku potrzebne są pieniądze. Koszt operacji to 377 353 zł, dlatego zwracamy się do Państwa z prośba o pomoc i przekazanie darowizny. Każda kwota się liczy.

Fundacja Kochaj Życie Bank Spółdzielczy w Raszynie 65 8004 0002 2010 0019 7898 0002 Koniecznie z tytułem: Michał Dziedzic-darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Dzięki tym operacjom, Michałek będzie mógł w pełni korzystać ze swoich rączek i nóżek, będzie mógł biegać, skakać a przede wszystkim cieszyć się życiem jak zdrowe dzieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię