APEL rodziny do zaginionego mężczyzny… odezwij się prosimy!

0

PIASECZNO Od poniedziałku rodzina rozpaczliwie szuka Adama Czaplijewskiego. Mężczyzna wyszedł do pracy, do której nie dotarł. Od tej pory nie kontaktuje się z rodziną. Rodzina pragnie przekazać zaginionemu za naszym pośrednictwem apel

Apel Rodziny:

Adam wróć do domu lub chociaż odezwij się do kogoś z rodziny lub znajomych daj znać że nic ci nie jest bardzo się martwimy o Ciebie!

Jeśli masz problemy spróbujemy Ci pomóc zawsze jest jakieś rozwiązanie pamiętaj, że masz rodzinę która przeżywa Twoje zniknięcie odezwij się prosimy!

Zaginiony Adam Czaplijewski (lat 45) jest mieszkańcem Piaseczna. 24 stycznia wyszedł rano z mieszkania, które znajduje się w okolicach ulic Kościuszki/ Kilińskiego z zamiarem udania się do pracy, do której nie dotarł. Powiadomił szefa (SMS), że w tym dniu nie będzie go w pracy.
Około godziny 10:00 odebrał telefon od swojej partnerki. Z rozmowy wynikało że mężczyzna znajduje się w Zalesiu Dolnym. Od tamtej pory telefon pozostaje nieaktywny, a 45-latek nie skontaktował się z rodziną ani przyjaciółmi.
W imieniu zrozpaczonej rodziny prosimy o pomoc w poszukiwaniach Pana Adama

CZYTAJ TAKŻE:  Uciekał przez pół powiatu. Trwa policyjna obława

RYSOPIS
Wzrost: około 175 cm
Włosy: krótkie blond
Oczy:niebieskie
Szczupłej budowy ciała
Znaki szczególne: Brak górnej trzecie trójki

Miał na sobie:
czarną czapkę,
brązowo-zieloną kurtkę w drobną kratkę oraz brązowym „miśkiem” na kapturze,
niebieskie jeansy,
brązowe buty za kostkę-trapery.

Miał przy sobie czarny plecak oraz prawdopodobnie dokumenty.

Ktokolwiek widział lub wie o losie zaginionego, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112.

Dziękuję za Waszą pomoc w imieniu rodziny i własnym.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię