Areszt tymczasowy dla 59-latka za znęcanie się nad żoną

2

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali 59-letniego mężczyznę, podejrzanego o znęcanie się nad żoną. Sąd zdecydował, że „damski bokser” najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym


Kilka dni temu funkcjonariusze kolejny już raz interweniowali w tym samym domu na terenie gminy. Z naszych informacji wynika, że 59-latek pastwił się nad żoną zarówno psychicznie jak i fizycznie. Ponadto robił to w bardzo brutalny sposób. Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym prokurator zawnioskował do sądu o tymczasowy areszt dla podejrzanego. Sąd do wniosku się przychylił. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

TW

2 KOMENTARZE

  1. Biblia mówi: „Bądźcie sobie wzajemnie poddani w bojaźni Chrystusowej! Żony niechaj będą poddane swym mężom, jak Panu, bo mąż jest głową żony, jak i Chrystus – Głową Kościoła: On – Zbawca Ciała. Lecz jak Kościół poddany jest Chrystusowi, tak i żony mężom – we wszystkim.”

  2. W Konstancinie policja pracuje, reaguje na damskich bokserów. W Piasecznie policja chroni takich przestępców, kreuje na męskie bokserki kobiety, które są świadkami miliardowych przekrętów gazowników-liczników. Jak ich nazwać i co z nimi zrobic?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię