Aresztowano mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe

2

PIASECZNO/KONSTANCIN-JEZIORNA Kryminalni z Piaseczna zatrzymali 32-latka, przy którym znaleziono ponad 600 gramów marihuany. Okazało się, że znany jest już policjantom z innych spraw związanych z przestępczością narkotykową.

Policjanci z Konstancina-Jeziorny w wyniku pracy operacyjnej prowadzonej wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału kryminalnego z Piaseczna ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu może mieć związek z przestępczością narkotykową. Działania piaseczyńskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania podejrzanego przed jedną z posesji w Konstancinie-Jeziornie.
W trakcie kontroli osobistej przy zatrzymanym znaleziono ponad 600 gramów marihuany. Mężczyzna okazał się znany policjantom z innych przestępstw związanych ze środkami odurzającymi.
Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zebrali w tej sprawie materiał dowodowy i złożyli do prokuratury wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, do którego sąd się przychylił. Wczoraj na najbliższe trzy miesiące mężczyzna trafił do jednego z aresztów śledczych. Sprawa ma charakter rozwojowy.

AB/KPP

2 KOMENTARZE

    • Panie…Wybory za pasem,a Pan o takich bzdurach…Czas na szukanie kombinacji,koligacji aby stołki utrzymać bo radny to społecznik:)) Czas na to aby podstawić nogę, dokopać konkurencji,opluć i zniesławić,a nie myśleć o śmieciach,mieszkańcach i takich tam.Osobiście zakazał bym uczestnictwa w wyborach samorządowych pod szyldem jakiejkolwiek partii. Kandydat powinien znać mieszkanców i mieć pisemne poparcie wg.ulic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię