Aresztowano mężczyznę podejrzanego o rozbój

0

PIASECZNO Policjanci z piaseczyńskiej patrolówki zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież perfum w jednej z drogerii. Okazało się, że był on również poszukiwany jako sprawca rozboju dokonanego na dworcu PKP w Piasecznie.

Policjanci z wydziału prewencji w Piasecznie zostali wezwani do jednego ze sklepów w centrum miasta, gdzie miało dojść do kradzieży znacznej ilości markowych perfum. Policjanci zatrzymali w tej sprawie 29-latka i od razu rozpoznali w nim poszukiwanego mężczyznę, który dokonał rozboju przy dworcu PKP w Piasecznie. Jak wynika z policyjnych ustaleń, w drugiej połowie maja do jednego z oczekujących pasażerów podszedł mężczyzna i zażądał telefonu komórkowego. Gdy spotkał się z odmową, zaatakował swoją ofiarę.
Zatrzymany 29-latek trafił do policyjnej celi. Prowadzone w tej sprawie postępowanie i zebrany materiał dowodowy zakończył się skierowaniem do prokuratora, a następnie do sądu wniosku o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, do którego sąd się przychylił. Przypominamy, że przestępstwo rozboju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię