Aresztowano trzy osoby

1

PIASECZNO Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali poszukiwanego 29-latka, przy którym znaleziono narkotyki. Tego samego dnia do policyjnej celi trafiła obywatelka Gruzji i jej ukraiński partner podejrzewani o kradzież telefonu w jednym z piaseczyńskich supermarketów.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Piaseczna prowadzący poszukiwania osób ukrywających się, ustalili miejsce pobytu 29-latka. Podczas przeszukania znaleziono przy nim porcję marihuany oraz ponad 18 gramów amfetaminy.

Tego samego dnia policyjni wywiadowcy otrzymali informację, że w jednym z supermarketów mogą znajdować się osoby podejrzane o dokonanie kradzieży z włamaniem. Na miejscu policjanci ustalili, że 43-letnia obywatelka Gruzji wraz ze swoim 34-letnim kompanem z Ukrainy najprawdopodobniej po zniszczeniu sejfera zabezpieczającego, wyciągnęli z niego telefon komórkowy o wartości ponad 1 300 złotych i próbowali opuścić supermarket.

Podobnie, jak 29- latek także i oni trafili do policyjnego aresztu. Za swoje czyny nie unikną teraz odpowiedzialności karnej.

AB/KPP

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię