Aresztowano Wietnamczyka. Był poszukiwany i posługiwał się podrobionym paszportem

0

LESZNOWOLA Policjanci z Lesznowoli zatrzymali 42-letniego obywatela Wietnamu, który posługiwał się przerobionym paszportem. Okazało się, że był poszukiwany listem gończym.

Policjanci z komisariatu z Lesznowoli podczas patrolu zwrócili uwagę na samochód, który nocą poruszał się bez włączonych świateł. Za kierownicą siedział obywatel Wietnamu, który wylegitymował się paszportem. Podczas sprawdzania dokumentu, czujne oko policjanta zwróciło uwagę, że data urodzenia mężczyzny znajdująca się w dwóch miejscach nie jest taka sama. Ponadto w paszporcie brakowało jednej strony.
Mężczyzna twierdził że ma 44 lata i posługuje się swoim paszportem. Został zatrzymany, a dalsze policyjne czynności doprowadziły do ustalenia prawdziwej tożsamości Wietnamczyka. Okazało się, że został za nim wydany list gończy.
Materiały sprawy trafiły do prokuratora, a decyzją sądu 42-letni mężczyzna na najbliższe trzy miesiące trafił do aresztu. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

AB/KPP 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię