ARKA NOEGO i lokalne gwiazdy już w ten weekend w Prażmowie!

1

PRAŻMÓW Już w ten weekend święto muzyki, sportu i filmu. Na Dni Prażmowa zaprasza Wójt Gminy Jan Adam Dąbek wraz z Radą Gminy.

 

18 i 19 września na wszystkich gości czekają koncerty, swojskie jadło i napitki. W sobotę przy szkole na Orliku rozegrany zostanie po raz pierwszy mecz o Puchar Ryxa Samorządowcy kontra Lokalni Przedsiębiorcy. Obok Urzędu Gminy z kolei dla dzieci przygotowano Lunapark, wyścig rowerKowy i spektakl pt. „Eliksir zdrowia”. Będzie też rodzinna Zumba i rozstrzygnięcie konkursu na Pieroga Prażmowskiego.

Sobotnie wrażenia zwieńczy kino plenerowe przy Dworze Ryxów, a w nim film pt. „Pozycja obowiązkowa”. Pikantna komedia z plejadą gwiazd opowiada o grupie przyjaciółek, która po lekturze „Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawia dać miłości drugą szansę.

Koncertowa niedziela

Niedziela, 19 września to już przy Urzędzie Gminy w Prażmowie stoiska z lokalnym rękodziełem, warsztaty tkackie i cyrkowe, odrobina iluzji oraz prawdziwa gratka dla fanów dobrej muzyki.


O godzinie 15.00 na scenie pojawi się ARKA NOEGO, a po niej gwiazdy zamieszkujące w gminie Prażmów: Magda Femme, Marta Zalewska, Basia Waldowska, Kuba Urniarz i zespół Strefa50. Gmina przygotowała też nietypową atrakcję – Silent Disco czyli imprezę taneczną w słuchawkach.

#SzczepimySięzKGW

18 i 19 września będzie okazja, by zabezpieczyć się przeciw Covid-19. Koło Gospodyń Wiejskich z Prażmowa w ramach akcji #SzczepimySięzKGW uruchomi dwa punkty, w których prowadzone będą szczepienia produktem jedno i dwudawkowym (przychodnia oraz sala Urzędu Gminy). Patronem medialnym Dni Prażmowa jest „Kurier Południowy”. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!


Impreza współfinansowana w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię