Artystyczne pożegnanie przedszkolaków w „Nutce”

0
Artykuł promocyjny

PIASECZNO W środę, 19 czerwca, w Niepublicznym Przedszkolu „Nutka” odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło dzieci, rodziców oraz nauczycieli, którzy wspólnie celebrowali osiągnięcia i postępy przedszkolaków. Każda z grup wiekowych przygotowała specjalny program artystyczny, który wypełnił ten dzień radością, śmiechem i wzruszeniami

 

Najmłodsze dzieci z grupy 2,5-latków, zadebiutowały na scenie przedszkolnej z okazji zakończenia roku. Uczciły to wydarzenie piosenką o słoneczku i wakacjach. Maluchy zaśpiewały również piosenkę po angielsku i zaprezentowały taniec z pomponami w galowych strojach. Ich występ wzbudził zachwyt i wzruszenie publiczności.
Grupa trzylatków wcieliła się w postacie Minionków. Dzieci zatańczyły z wielobarwnymi wstążeczkami, a także zaprezentowały piosenki o wakacjach. Ich radosny występ, poparty grą na instrumentach wprowadził publiczność w wakacyjny nastrój.

Czterolatki powitały wakacje w stylu country. Przedszkolaki wykonały taniec kowbojski oraz taniec z kolorowymi chusteczkami. Zaprezentowały również taniec baletowy oraz recytowały wierszyki. Ich występ był pełen energii i zaangażowania.

Pięciolatki zaprezentowały się w kolorowych strojach. Dziewczynki zachwyciły publiczność tańcem baletowym, a chłopcy wykonali taniec z ręcznikami. Ich występ pokazał różnorodność talentów i umiejętności, które pod okiem grona pedagogicznego szlifowano przez ostatnie tygodnie.

Najstarsze przedszkolaki, dwie grupy sześciolatków, pożegnały się z personelem przedszkola w wyjątkowy sposób. Zaprezentowały różnorodne tańce, a także wzięły udział w uroczystości, wzorowanej na gali Oskarów. Każde dziecko zostało nagrodzone w kategoriach takich jak: dobry kolega, artysta, plastyk, sportowiec, tancerz czy wokalista.

 

Sześciolatki tańczyły walca – dziewczynki w pięknych sukniach, a chłopcy w eleganckich strojach. Na zakończenie dzieci zaśpiewały piosenkę po angielsku oraz piosenkę pożegnalną, a także zagrały na instrumentach.

Uroczystość zakończenia roku w Niepublicznym Przedszkolu „Nutka” była pełna radości i wzruszeń. Każda grupa przedszkolaków zaprezentowała swoje umiejętności i pokazała, jak wiele się nauczyła w ciągu roku. To piękne wydarzenie było doskonałym wstępem do nadchodzących wakacji, pozostawiło niezapomniane wspomnienia i ciepło w sercach publiczności.

Niepublicznym Przedszkolu „Nutka” Piaseczno
ul. Mleczarska 70, 05-500 Piaseczno
tel. 22 726 00 33, www.przedszkolenutka.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię