Asystent Michaela Jordana pokaże, jak grać w kosza

0

PIASECZNO Donnie Arey, amerykański trener koszykówki, poprowadzi w niedzielę 7 maja w hali GOSiR przy ul. Sikorskiego jednodniowy camp techniki indywidualnej


Impreza jest organizowana w ramach cyklu „Majówka z HoopLife Basketball”. Trener Arey jest asystentem Michael’a Jordana na najbardziej prestiżowym campie MJ’a w USA – „Michael Jordan Flight School”. Oprócz tego jest głównym trenerem prowadzącym campy NBA Cares i Jr. NBA w wielu miejscach na świecie oraz głównym trenerem prowadzącym „Camp w Białym Domu”, w którym uczestniczył były prezydent USA, Barack Obama.

Podczas Majówki amerykański szkoleniowiec zaprezentuje najpopularniejsze ćwiczenia, które stosuje się na campach NBA i w „Szkole Latania MJ’a”. Wykorzystują one opór i ciężar ciała, ucząc jeszcze lepszego panowania nad piłką. Arey pokaże także ćwiczenia, które poprawiają tzw. koordynację oko- ręka oraz ćwiczenia rzutowe, poprawiające pracę nóg oraz uczące poprawnego wyjścia do rzutu.

CZYTAJ TAKŻE:  Bolesna porażka w stolicy

Ze wszystkich uczestników campu zostaną wybrane minimum 3 osoby, które otrzymają darmowe uczestnictwo w 10-dniowej letniej sesji treningowej w Lublinie.

Impreza jest skierowana do wszystkich zawodniczek i zawodników z roczników 1995 – 2006, niezależnie od tego, w którym klubie trenują.

Więcej informacji wraz z formularzami zgłoszeniowymi można znaleźć na stronie Koszt udziału: 60 zł. Formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj

fot.flickr.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię