AUDIOBOOKI ONLINE na kartę czytelnika w Bibliotece Publicznej w Piasecznie

0

PIASECZNO Biblioteka Publiczna w Piasecznie nawiązała współpracę z serwisem audiobook.pl, dzięki czemu jej czytelnicy mogą wypożyczać audiobooki już nie tylko stacjonarnie (płyty), ale również online.

Czytelnicy Biblioteki Publicznej w Piasecznie mogą już korzystać z wypożyczalni audiobooków online. Wystarczy posiadać Kartę Czytelnika Biblioteki Publicznej w Piasecznie, wejść na stronę internetową: audiobook.pl/biblioteka-piaseczno i postępować zgodnie z instrukcjami. W odróżnieniu do innych usług tego typu, wszystkie pliki są własnością biblioteki, dlatego wypożycza się je jak tradycyjne książki – bez użycia kodów.

Wypożyczone audiobooki można odsłuchać w aplikacji mobilnej oraz na każdym urządzeniu z zainstalowaną przeglądarką internetową i dostępem do sieci. Do założenia konta wystarczą numer telefonu oraz numer Karty Czytelnika.

Działanie biblioteki plików jest oparte na zasadzie: jeden audiobook, jeden czytelnik – dokładnie tak, jak w przypadku fizycznych egzemplarzy. Jeżeli książka jest wypożyczona, trzeba poczekać na jej zwrot. Maksymalnie można wypożyczyć trzy audiobooki w jednym czasie.

Do usłyszenia na audiobook.pl!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię