Autobus potrącił kobietę na pasach!

17

PIASECZNO Do wypadku doszło na przejściu dla pieszych na ulicy Okulickiego przy skrzyżowaniu z ulicą Julianowską

Kobieta przechodziła przez ulicę po pasach od strony cmentarza w kierunku Julianowa. Autobus jechał od Konstancina-Jeziorny. Poszkodowana zostanie zabrana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ruch w tej chwili odbywa się whadłowo. Tworzy się korek.

AB

17 KOMENTARZE

  1. Sobota godz.11 czyli luźno,Puławska/nowe “światła”. Czerwone dla jadących,wszystkie auta juz stoja a autobus 709 śmiga…To już jakieś wariactwo!

  2. Odcinek Okulickiego na wschód od Puławskiej miał być oddany do końca wakacji – czyli 31 sierpnia 2018 – a teraz na fejsie burmistrz mówi o oddaniu go w ciągu dwóch miesięcy. Na placu budowy prawie nikogo nie ma, a miało go budować… OŚMIU budowlańców… Nie ma wciąż trzeciej warstwy asfaltu i świateł, które by umożliwiły wejście pieszym (tak wiem: są znaki pionowe i poziome i… arogancja kierowców stale się spieszących) oraz wjazd z Julianowskiej. Pomimo, że to droga wojewódzka – w wyborach (jestem po rozmowie z kilkoma sąsiadami z Julianowskiej) podziękujemy włodarzom Piaseczna, którzy powinni nas reprezentować w rozmowach ze SKANSKĄ, aby wreszcie zakończyć ten bajzel!

    • Czy zdaje pan sobie sprawę,że to są pomówienia a to jest karalne?Jakie ma pan dowody,że ktokolwiek brał pieniądze?Po co klepać takie kocopały człowieku,zastanów się co ty wygadujesz?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię