Autobus uderzył w drzewo! Trwa reanimacja kierowcy [AKTUALIZACJA]

3

GÓRA KALWARIA Doszło do wypadku na ul. Dominikańskiej między ul. Białka i 3 maja. Autobus wiozący 9 pasażerów zjechał z drogi i uderzył w drzewo

Na miejsce przyjechał 7 zastępów straży pożarnej i 2 karetki pogotowia. Przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Gdy przybyliśmy pasażerowie zdołali już się wydostać z autobusu – mówi mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. Kierowca został przez strażaków uwolniony z kabiny.
Strażacy przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, a po przybyciu karetki przekazali kierowcę ratownikom medycznym.
Pozostałe 9 osób podróżujących autobusem nie odniosło poważnych obrażeń – wstępnie oceniają strażacy. – Są to potłuczenia i rozcięcia. Nie wiemy jeszcze czy ratownicy medyczni podejmą decyzję o konieczności przewiezienia któregoś z pasażerów autobusu do szpitala.

godz. 12.12. Przed chwilą policja sprostowała wcześniej podaną informację o śmierci kierowcy autobusu. Wciąż trwa akcja reanimacyjna.

– To autobus relacji Warszawa-Warka – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Z pasażerów 6 osób zostało zwolnionych, 3 przewiezione do szpitala.


 

 

 

3 KOMENTARZE

  1. Wydaje mi się że trochę nie prawdy w tym co piszą. Byłam na miejscu i to ludzie wyciągnęli kierowcę i zaczęli reanimacje a straż przejęła jak dojechali na miejsce. Pierwsza karetka jawiła się po 30min

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię