Autobus zablokował ulicę [AKTUALIZACJE]

9

PIASECZNO Autobus linii 709 zablokował ulicę Dworcową przy stacji PKP

– W autobusie zablokował się przegub – informuje nasz Czytelnik. – Czekają na sprzęt z Warszawy, ruch odbywa się wahadłowo.
– Próba zawrotu spowodowała usterkę techniczna w autobusie, wyświetlił się błąd techniczny i przestał pracować silnik – potwierdza nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Na miejsce oprócz policjantów dojechała także straż pożarna.

 

Strażacy podpinają linę pod autobus i za chwilę podejmą próbę ściągnięcia go z jezdni.

 

godz. 18.03

– Udało już się autobus odciągnąć i w tej chwili ruch na ulicy jest powoli przywracany – poinformował nas przed chwilę mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

AB

9 KOMENTARZE

 1. Kto odpowiada za taki stan dróg? Dlaczego drogi na głównych ulicach miasta nie są odśnieżone? Czy złośliwość rzeczy martwych, zwykła awaria jakich mogą być tysiące jest tak bardzo ważna jak nienależyty stan dróg, który nawierzchnie nie zostałą doprowadzona do należytego stanu przez zarządcę? Czy w przypadku ekip odśnieżających czekają też na rozstrzygnięcie przetargu i wybranie tej najtańszej firmy jak to ma miejsce w przypadku wszelkich remontów dróg gminnych, inwestycji, gdzie wymiana nawierzchni trwa ponad rok? Szanowna redakcjo czy tu leży problem? W tym że autobus miał awarię? Chyba nie…

  • Młody mieszkańcu jak podrośniesz to zrozumiesz, a teraz zapytaj Rodziców jak to się jeździ zimą samochodem. Wiadome i logiczne jest że wszystkich dróg nie da się odśnieżyć w 5 minut jak w bajkach, które oglądasz na dobranoc…. Jak jest zima to drogi są białe! Gdy będziesz dorosły i zaczniesz podróżować samodzielnie w góry to zobaczysz, że na tamtych terenach drogi odśnieża się „na biało” – jedynie wyrównując warstwę śniegu, a nie odśnieżając do czarnego asfaltu. I tam wszyscy sobie radzą, wypadków nie ma i korki się nie tworzą…. Tylko oni są do tego przygotowani i UMIEJĄ JEŹDZIĆ!!! A nie byle deszczyk i wszystkie drogi zostają zablokowane przez nie-dzielnych kierowców…..

   • Aż jestem ciekawy czy choć potrafisz włączyć odpowiednie światła do warunków bo skoro takie jesteś kierowca to pewnie masz nowe auto z „automatem świateł…” Najbardziej idiotycznym wyposażeniem współczesnych samochodów, chyba że kierowcy są tak głupi że jak mu w salonie włączą światła to tak jeździ do śmierci…;)
    A co do zimy masz rację dla mieszczuszków lekko śnieg poprószy i klęska żywiołowa deszcz popada całe miasto stoi…

   • Nick „Młody mieszkaniec” wcale nie oznacza tego, że ktoś jest dzieciakiem, także nie moralizuj, nie próbuj nawet moralizować stary grzybie. Pan obieżyświat, który o proszę nawet w górach był… Jedyne drogi na biało, to te kreski na twoim stole. Chyba dużo śniegu było, że taka moc, poczucie wyższości nad innymi… Szkoda że jedynie tylko w internecie szary człowieku… Grzyb pewnie uważa, że jest doskonałym kierowcom i UMIE jeździć… Mania wyższości, wysokie mniemanie o sobie? Jeszcze jedno, jeżeli jest problem ze zrozumieniem komentarza to zapytaj pan dzieci albo wnuków.

     • Tłumacz sobie to jak chcesz internetowy, przemądrzały Trollu. Nie mam zamiaru wchodzić w głupią dyskusję ze zwykłym dzbanem i ulegać dziecinnym prowokacjom. Normalnie ubaw po pachy… Alfa i Omega, głos rozsądku…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię