Autorski program AIKIDO dla kobiet

0

PIASECZNO Piaseczyńska Szkoła AIKIDO przygotowała autorski program AIKIDO dla kobiet, oparty na tradycyjnych technikach i “miękkich” tanecznych formach.


Ciało i jego postawa niosą informację o emocjach, samopoczuciu i kondycji fizycznej. Czasami pokazuje – to słaba i wylękniona osoba, pełna wewnętrznych napięć – potencjalna ofiara. Wiele szkół i sztuk walki oferuje sposoby fizycznej samoobrony. Dzięki praktykowaniu AIKIDO można być o krok przed koniecznością stosowania technik obronnych. Ćwiczenie przynosi pewność, otwiera serce, redukuje napięcia. Piękno ruchu, gracja i sprężystość na pograniczu tańca i walki przynoszą zadowolenie, postawa adepta jest pełna szczęścia i siły. To gwarantuje “szersze” widzenie i pełniejsze odczuwanie. Akt agresji poprzedzony jest symptomami, których ofiara nie jest w stanie dostrzec, natomiast pewność i nieustraszoność dają szansę na właściwą decyzję i działanie.

System ćwiczeń ma za zadanie rozwinąć cechy, które pozwolą uniknąć aktów agresji i przemocy. Zajęcia odbędą się w każdą sobotę o 11:30 w sali w Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie przy ul. Szkolnej 14.

Koszt zajęć 100 zł miesięcznie z możliwością udziału w dowolnych zajęciach AIKIDO we wtorki, czwartki i piątki o godz. 20:30 w tym samym miejscu.

Więcej informacji o sekcji na www.aikido-piaseczno.pl i FB https://www.facebook.com/aikidopiaseczno/?ref=bookmarks

źródło: piaseczno.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię