Awantura w Oborach zakończyła się 12 zarzutami karnymi

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Do dzikiej awantury z użyciem kijów baseballowych doszło w Oborach. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn i kobietę. Łącznie postawiono im 12 zarzutów karnych.


Wczoraj, przed godziną 18 oficer dyżurny komisariatu policji w Konstancinie-Jeziornie do pilnej interwencji wezwał zarówno podległe mu załogi policyjne jak i straż miejską. A to na skutek awantury, do której doszło w Oborach. Kilka osób było uzbrojonych w kije baseballowe.
Gdy na miejsce przybyła policja dwóch mężczyzn (21-latek i 29-latek) rzuciło się do ucieczki. Po kilku minutach zostali jednak zatrzymani. Trzecią zatrzymaną osobą jest 29- latka, która podjęła próbowała uwolnić swoich kolegów.
Zatrzymani grozili kilkuosobowej rodzinie, popychali, grozili pobiciem i straszyli kijami baseballowymi. Policjanci ustalili, że całe zajście może mieć związek z prowadzonym postępowaniem karnym, który toczy się w jednej z prokuratur i dotyczy osoby znajomej dla obu stron konfliktu.
Zatrzymani byli pod wpływem alkoholu, wszyscy mieli powyżej 1 promila. Łącznie usłyszeli 12 zarzutów karnych, zarówno za kierowanie gróźb karalnych, jak i za uszkodzenie mienia.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię