Awaria świateł przy Laminie! Utrudnienia coraz większe [AKTUALIZACJA]

13

PIASECZNO – Nie działają światła na skrzyżowaniu Okulickiego z Armii Krajowej. Robi się istny armagedon – alarmuje jeden z naszych Czytelników. W ciągu pół godziny o utrudnieniach na skrzyżowaniu dostaliśmy informacją także od kilkunastu innych kierowców.

– Otrzymaliśmy informację o niedziałających światłach – mówi asp. sztab. Maciej Blachliński z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Sprawię przekazaliśmy do Centrum Zarządzania Kryzysowego. Jeśli awaria nie zostanie szybko usunięta i sytuacja będzie tego wymagała na miejscu pojawią się policjanci, którzy będą kierować ruchem – dodaje rzecznik prasowy i apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.
O awarii świateł został powiadomiony zarządca drogi – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Osoba zajmująca się usuwaniem tego typu awarii jest już w drodze do Piaseczna.

AB

13 KOMENTARZE

  1. Gdzie ja żyję?? Policja przekazuje sprawę do CZK zamiast wysłać patrol kierowania ruchem do czasu usunięcia awarii. Krzykaczka zwana „aktywistką” Greta Thunberg zostaje człowiekiem roku magazynu TIME. A może ktoś by się zabrała za to za co mu płacą i od czego jest…..

  2. Nie rozumiem dlaczego na beznadziejnym skrzyżowaniu z chyliczkowska gdzie jest mały ruch jest lewoskret że światłami które powodują korki a na tak ruchliwym i niebezpiecznym skrzyżowaniu przy laminie nie ma. Zjechanie w lewo na Magdalenke lub od Warszawy na Konstancin graniczy z cudem

    • Wow A od czego kpp
      Oprócz matactw D kalibru zapomnieli jak się kieruje ruchem, toż to kilka ruchów wyuczonych w,szkole
      Cyrk 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię