Babcia Basia sprzedawała heroinę w pudełkach po zapałkach

6

PIASECZNO Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali 72-letnią kobietę, która w pudełeczkach po zapałkach sprzedawała środki odurzające. Funkcjonariusze byli świadkami jednej z dokonanych przez nią transakcji. Do policyjnej celi trafiła również 36-latka, która środki odurzające nabywała, oraz syn seniorki, który w całym procederze brał udział

Funkcjonariusze koło południa zjawili się w okolicach posesji i potwierdzili swoje przypuszczenia. Stali się świadkami transakcji, której dokonuje seniorka. 72-latka, na oczach nieumundurowanych policjantów, w pudełeczku po zapałkach przekazywała swojej 36-letniej klientce środki odurzające w postaci heroiny.
Obie kobiety zostały zatrzymane. 36-latka przyznała się funkcjonariuszom, że seniorka znana jest jej jako „Babcia Basia”, u której można nabyć heroinę.
Kryminalni dokonali przeszukania mieszkania należącego do 72-latki. Zastali w nim znanego im już z wcześniejszych narkotykowych zatrzymań 39-letniego mężczyznę. Ujawnili również kolejne środki odurzające, a także zeszyt z zapiskami świadczącymi o handlu narkotykami. Mężczyzna również trafił do policyjnej celi.
Wszystkie zatrzymane osoby usłyszały zarzuty. Wobec zatrzymanej seniorki prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Postępowanie w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

6 KOMENTARZE

  1. Może to ta dziewczynka z zapałkami która już już jest teraz babcią.
    Zostało jej pudełko po zapałkach i musiała się jakoś utrzymać.
    Ale sobie to wymyśliła Babcia Basia 😉

  2. Piszecie bzdury wybielacie siebie i narkomankę która z dzieckiem w wózku pojawiła się na miejscu. Dlaczego nie ma o tym słowa w artykule czemu nie napisaliście że wydaliście mi depozyt w którym na to poczet kary zabespiczyliscie 5500zl. A potem dzwoniliście do tego mojego ojca i i straszyliscie że nie jak nie wpłaci pieniędzy to będziecie trzymać moją mamę jeszcze dłużej dolku i dla tego musiał ojciec chociaż 1tys. zł. Wpłacić za waszą pomyłkę i od emnie 500zl. Wyciągnęliście w ramach tej parodi. I jest jeszcze dużo takich pomyłek w tej sprawie.

  3. Całe Piaseczno zadaje sobie jedno pytanie: gdzie teraz będzie można nabyć okuratne, sprawiedliwe i rzetelne środki oBurzające!? Przecież bez nich młodzież bandycka, mordercza wróci do piwa, wina, wódki i nie będzie niczego.

    Dziękuję ugułem za tę wypowiedź.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię