Babski weekend w Hugonówce

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W tym roku specjalnie z okazji Dnia Kobiet Konstanciński Dom Kultury przy ul. Mostowej 15 przygotował całą masę atrakcji… i to przez trzy dni! Babski weekend rozpocznie się już jutro


Babski weekend zainauguruje otwarcie Kawiarni Hugonówka, które zaplanowano na piątkowy wieczór. W sobotę 7 marca w godz. 14-18 odbędą się warsztaty i pokazy „Dla zdrowia i urody”. Będzie można m.in. poznać tajniki pielęgnacji twarzy oraz makijażu. O godz. 18 grupa improwizacji teatralnej BCA FLASH zagra Dzień Kobiet (bilet 25 zł).
Jedną z niespodzianek Babskiego weekendu będą targi mody, designu i rękodzieła „Kwestia Gustu”, w czasie których będzie można zapoznać się z bogatą ofertą wyjątkowych produktów. Wszystkie rzeczy, które w niedzielę 8 marca w godz. 11-17 będzie można kupić na targach, są jedyne w swoim rodzaju. Nie zabraknie autorskich projektów, artystów, rzemieślników i rękodzielników. Gwiazdą Babskiego weekendu będzie znana projektantka mody Viola Śpiechowicz. Jest ona autorką wielu strojów projektowanych na zamówienie bhutańskiej rodziny królewskiej. Projektuje kolekcje wieczorowe oraz casual. Ma na koncie wiele prestiżowych nagród. Spotkanie z honorowym gościem odbędzie się w niedzielę 8 marca. Weekend zwieńczy nastrojowy koncert Agi Zaryan – pierwszej damy polskiego jazzu (niedziela, 8 marca, godz. 17, bilet: 70 zł).
Warto dodać, że zarówno w sobotę, jak i w niedzielę wśród uczestników imprezy będą losowane atrakcyjne upominki. Na ten wyjątkowy weekend niespodzianki przygotowała również Kawiarnia Hugonówka. Oprócz różnych pyszności, które będą w menu, dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział warsztatach – w sobotę ceramicznych, a w niedzielę scrapbookingu (godz. 14). Przez cały Babski weekend w Hugonówce będzie czynna także wystawa patchworku artystycznego Bożeny Wojtaszek i Katarzyny Małyszko. Wstęp na warsztaty, targi i wystawę jest bezpłatny.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię