Bałagan przy Mleczarskiej. Śmieci budowlane lądują w krzakach

6

PIASECZNO – Przy garażach znajdujących się w rejonie ul. Mleczarskiej, zaraz obok torów, zalegają śmieci budowlane – alarmuje pan Andrzej. – Z każdym miesiącem ich przybywa. Wiem nawet, kto je wyrzuca…


Pan Andrzej prowadzi nas w głąb alejki, przy której stoją garaże.
– Śmieci są tu składowane od wiosny – mówi. – Worki z odpadkami z budowy lądują w trawie, która je zarasta. Myślałem początkowo, że właściciel tego syfu wszystko posprząta. Tak się jednak nie stało.


Nasz czytelnik przekonuje, że wie, kto zostawia w sąsiedztwie garaży odpady.
– To pan wynajmujący garaż nr 52, ktoś nawet napisał mu na drzwiach, żeby zabrał nieczystości – dodaje. – Niestety, najwyraźniej na osoba nic sobie z tego nie robi.
Mariusz Łodyga, komendant straży miejskiej twierdzi, że w ubiegłym roku jedna osoba została już ukarana na tym terenie mandatem za składowanie odpadów budowlanych i śmieci zabrano.
– Sprawdzimy, czy mamy do czynienia z recydywą – dodaje. – Jeśli tak, tym razem kara będzie bardziej dotkliwa.

TW

6 KOMENTARZE

 1. Pośrednio związane z tematem,ale: Nie widzę ostatnio w mojej okolicy patroli sm zresztą policji też. Jeszcze rok temu było inaczej.Widywałem piesze patrole strażników.Niby komendant ten sam,ale inny burmistrz…Widzę coraz większy bałagan i zuchwałość np. w parkowaniu na chodnikach.Wczorajszy przykład ul.Świętojańska i Krótka-auta na całej szerokości chodnika,a dzieci w okolicy szkoły chodzą po jezdni.

 2. Odnośnie SM, czy wie może ktoś ile jest funkcjonariuszy w Piasecznie? Ja słyszałem że 26, ale z nieoficjalnego źródła.

  • To jaki z Ciebie „Mieszkaniec” przepraszam za per Ty :))))) Ja też nie wiem ilu bo mam tylko dwie ręce do liczenia,ale to jest tak:
   Komendant
   Mariusz Łodyga

   [email protected].:))))))))

   Piotr Adamczyk

   Jacek Brudzewski
   Dariusz Brynda
   Leszek Dymitrowicz
   Rafał Skalski
   Tadeusz Janicki

   Tadeusz Kosiarz
   Jacek Krzyżanowski

   Mirosław Malinowski
   Dariusz Maciejewski
   Zenon Myszkowski
   Jacek Pasieczny
   Marek Pietrusiński
   Stanisław Śliwerski
   Piotr Wierzbic

   Wojciech Waszczuk
   Paweł Szondermajer
   Arkadiusz Janicki
   Romuald Twardowski
   Robert Walczy

   • To jak już jesteśmy na Ty, to skąd masz pewność, drogi mojpodpis, że strona internetowa SM jest aktualna? Ja mam przekonanie graniczące z pewnością że nie jest, stąd pytam :- )))))))))).

    • Dokładnie tak Panie Mieszkaniec, zgadzam się z Panem, internet to nie jest we wszystkim wiarygodne źródło informacji.
     Opierając swoją wiedzę tylko na internecie można się obudzić z ręką ………. .
     Pozdrawiam

 3. Az nie mogę uwierzyć,że jest ich tylu. Gdzie oni są ? Co oni robią ? Tylu ruskich i ukraińców rozrabia nad Jeziorką i brudzi -niestety na hasło „mówi po rosyjsku”- cisza -i totalny brak jakiejkolwiek interwencji. Pomijając fakt,że ci panowie pijani ryczą i zaczepiają wszystkich.Jeżdżą po pijanemu -okolice Górek Szymona i rozrabiają na całego (parkują gdzie popadnie)i dodatkowo …w tych autach z paniami i to za dnia.Idziesz na spacer z dzieckiem i psem a tu taka niespodzianka.
  Więc SM może ruszy szanowne d..y i przejedzie się sobota-niedziela wieczorkiem i dla odmiany coś zrobią ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię